Przedpokój wtopiony w tło

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja i zdjęcia: Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Milena Maciak

Funkcjonalny, zaaranżowany estetycznie i na tyle dyskretnie, by nie dominował we wnętrzu - tak powinien wyglądać przedpokój będący częścią otwartej strefy dziennej.

12.12.2008
Wnętrze. We wnętrzu dominują odcienie jasnego beżu. Ściany pomalowano kremową farbą, podłogę wyłożono klonowymi deskami oraz - tuż przy drzwiach - gresem w podobnym kolorze. W tło idealnie wtapiają się nieliczne tu meble. Lustro zawieszono w bardzo płytkiej wnęce.
Fot. Monika Lewandowska
W prezentowanym pomieszczeniu tych założeń trzymano się bardzo ściśle. Przede wszystkim jest ono utrzymane w barwach podobnych do tych, które zastosowano w SALONIE (różne odcienie jasnego beżu), co sprawia, że jedno wnętrze płynnie przechodzi w drugie.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięWrażenie to wzmacniają mało widoczne, wtapiające się w tło sprzęty - wbudowane we wnęki szafy. Nie ma tutaj wieszaków z ubraniami, półek na czapki czy innych przedmiotów, jakie najczęściej znajdują się w PRZEDPOKOJACH - nic więc nie przyciąga uwagi i nie zakłóca nieskazitelnego wręcz ładu.

Zobacz także:

Wnętrze o wielu funkcjach

Sztuka urządzania przedpokoju

Mieszkanie i dom - trendy 2010

    Więcej o:

Skomentuj:

Przedpokój wtopiony w tło