Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pokoje dziecięce: aranżacje z pasją

Tekst: Katarzyna Kowalska Pomysł i wizualizacja komputerowa: Delfina Gołaś

Przychodzi moment, gdy nasze nastoletnie dziecko całkowicie oddaje się jakiemuś hobby. Co więcej, chce dać temu wyraz, urządzając swój pokój. Pomóżmy mu w tym - zadbajmy o odpowiednie meble, wszelkie niezbędne sprzęty i akcesoria.

Projekt 1

Na sportowo

Zapalony miłośnik sportu nie zawsze potrafi rozstać się na dłużej ze swoim ukochanym sprzętem (deskorolką, rowerem czy rolkami). Bywa też, że na przykład w PRZEDPOKOJU albo na balkonie nie ma na to po prostu miejsca. Wtedy trzeba szukać miejsca w pokoju młodego człowieka - zaplanować tam nie tylko kącik do nauki (z biurkiem i półkami) oraz do wypoczynku (z wygodnym łóżkiem), ale także schowek dopasowany wielkością do rozmiarów sprzętu sportowego, jaki ma być w nim przechowywany.

Rozwiązaniem może być zbudowany na wymiar regał z płyt gipsowo-kartonowych, w którym część dolnych półek zastąpimy prętem do podwieszania np. deskorolki. Na wyższej półce można trzymać drobniejsze akcesoria: kask, ochraniacze itp.

Projekt 2

W świecie mody

Czego potrzebuje nastolatka zafascynowana modą i próbująca swoich sił w projektowaniu oraz szyciu strojów? Na pewno pojemnej szafy, dużego lustra, w którym można się przejrzeć od stóp do głów (albo szafy z lustrzanymi drzwiami). Stolik lub biurko musi mieć spory blat, mieszczący i laptopa, i maszynę do szycia, i podręczne drobiazgi. Do tego manekin eksponujący krawieckie próby, parawan wydzielający przymierzalnię i... kryjący ewentualny bałagan.

Skomentuj:

Pokoje dziecięce: aranżacje z pasją