Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przedpokój pełen szaf

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Joanna Jurga Zdjęcia:Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Iwona Krzemińska-Stasiak

W tym przedpokoju na schowki przeznaczono niemal każde wolne miejsce. Tym sposobem przechowywanie rzeczy przestało być problemem, a pokoje są wolne od szaf.

Lubiący porządek właściciel mieszkania w nowo wybudowanym bloku zadbał o liczne schowki już na etapie projektowania wnętrza. Oprócz obszernej garderoby znajdującej się w osobnym pomieszczeniu zaplanował jeszcze dwie szafy w PRZEDPOKOJU. Nie musi się więc obawiać, że będzie miał problem z utrzymaniem ładu wśród swoich rzeczy, nawet gdy ich z czasem przybędzie.

Wrażenie nieskazitelnego porządku w pomieszczeniu wzmacnia jego spokojny wystrój. W zasadzie nie ma tutaj ozdób, całe wnętrze jest utrzymane w jednolitej, kremowo-brązowej kolorystyce. Do wykończenia użyto jednakowych materiałów, na przykład wszystkie drzwi (zarówno do pomieszczeń, jak i do szaf) są z takiej samej płyty w kolorze orzecha.

Dzięki dobrze przemyślanym schowkom w wejściowej części mieszkania gospodarz zyskał dużo wolnej przestrzeni w pozostałych pomieszczeniach (POKOJU DZIENNYM i SYPIALNIACH).

Skomentuj:

Przedpokój pełen szaf