Przedpokój pełen szaf

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Joanna Jurga Zdjęcia:Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Iwona Krzemińska-Stasiak

W tym przedpokoju na schowki przeznaczono niemal każde wolne miejsce. Tym sposobem przechowywanie rzeczy przestało być problemem, a pokoje są wolne od szaf.

WNETRZA , PRZEDPOKOJ , MEBLE - SZAFA
Projektowanie wnętrz. Tuż przy drzwiach wejściowych jest szafka na buty i dąść wąska szafa na okrycia wierzchnie. Podłogę wyłożono płytkami polerowanego gresu. Pomieszczenie oświetlają halogeny zainstalowane w suficie.
Fot. Monika Lewandowska
Lubiący porządek właściciel mieszkania w nowo wybudowanym bloku zadbał o liczne schowki już na etapie projektowania wnętrza. Oprócz obszernej garderoby znajdującej się w osobnym pomieszczeniu zaplanował jeszcze dwie szafy w PRZEDPOKOJU. Nie musi się więc obawiać, że będzie miał problem z utrzymaniem ładu wśród swoich rzeczy, nawet gdy ich z czasem przybędzie.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięWrażenie nieskazitelnego porządku w pomieszczeniu wzmacnia jego spokojny wystrój. W zasadzie nie ma tutaj ozdób, całe wnętrze jest utrzymane w jednolitej, kremowo-brązowej kolorystyce. Do wykończenia użyto jednakowych materiałów, na przykład wszystkie drzwi (zarówno do pomieszczeń, jak i do szaf) są z takiej samej płyty w kolorze orzecha.

Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł!Dzięki dobrze przemyślanym schowkom w wejściowej części mieszkania gospodarz zyskał dużo wolnej przestrzeni w pozostałych pomieszczeniach (POKOJU DZIENNYM i SYPIALNIACH).

Zobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Przedpokój wtopiony w tło

Mały loft w wielkim mieście

Skomentuj:

Przedpokój pełen szaf