Agata Meble: wycieczka na lotnisko

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Arkadiusz Ścichocki, producenci

Agata Meble na warszawskim Okęciu to drugi co do wielkości salon tej sieci w Polsce. Sklep współpracuje z blisko stu pięćdziesięcioma producentami mebli, stąd tak duże zróżnicowanie oferty - zarówno jeśli chodzi o styl, jak i ceny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

14.09.2010 WARSZAWA
Na dwóch kondygnacjach, na które wchodzi się z jasnego przestronnego patio (z podjazdem i windą), znajdziemy bogaty wybór mebli wszelkiego typu.
Fot. Arkadiusz Ścichocki
Ponieważ sklep jest bardzo duży, dla ułatwienia meble pogrupowano według cen (na pierwszym piętrze tańsze, na drugim bardziej luksusowe, a więc droższe), typów (do sypialni, jadalni, do pokoi dziennych i młodzieżowych itp.) oraz stylu (nowoczesne i bardziej tradycyjne). Wszystkie wyeksponowane tu meble zostały dokładnie opisane. Większość z nich można zamówić w wybranym przez siebie kolorze i wzorze.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięW punktach obsługi klienta, rozmieszczonych w całym salonie, uzyskamy wszelkie informacje o wyrobach. Tam też możemy się zwrócić o fachową poradę dotyczącą na przykład wyboru tkaniny obiciowej czy zestawień kolorystycznych.

Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł!Czas oczekiwania na zamówienie zwykle nie przekracza czterech tygodni (na meble tapicerowane czeka się trochę dłużej). Transport (przy wybranych kolekcjach także wniesienie i montaż) jest bezpłatny, jeśli kwota zakupu przekracza 2 tys. zł. Sklep oferuje również sprzedaż na raty.

Zobacz koniecznie! Mieszkanie i dom - trendy 2010Adres sklepu: Warszawa, al. Krakowska 61 tel. 22 577 30 00 www.agatameble.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-20.00 niedziela: 11.00-18.00.

Oferta: meble do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu, dziecięce i młodzieżowe, obrazy, dekoracje.

Powierzchnia wystawiennicza: 20 tys. m kw.

Zobacz galerię zdjęć

    Więcej o:

Skomentuj:

Agata Meble: wycieczka na lotnisko