Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia za graniczną ścianką

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Projekt wnętrza: Agata Bereziuk i Anna Kołtyś-Dąbrowska/Noomo Stylizacja: Eva Milczarek Zdjęcia: Radosław Wojnar

Oddzielająca kuchnię od pokoju ścianka konstrukcyjna, której nie można było usunąć, została z pożytkiem wykorzystana - obudowano ją z dwóch stron pojemnymi szafkami.

W sięgającej do sufitu zabudowie od strony kuchni oprócz szafek umieszczono także piekarnik, kuchenkę mikrofalową i lodówkę. Od strony pokoju są dość płytkie schowki - zamykające je idealnie gładkie, białe drzwiczki z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF nie mają uchwytów, dzięki czemu w ogóle nie zdradzają swojego przeznaczenia.

Obudowana ściana dobrze przesłania ciąg roboczy z płytą grzejną i zlewozmywakiem. Tym samym miejsce, w którym najtrudniej utrzymać w kuchni porządek, jest niewidoczne z salonu. Odsłonięte fragmenty również nie rzucają się w oczy, ponieważ gospodarze zrezygnowali z górnych szafek, natomiast wykańczając pomieszczenie, ograniczyli do minimum typowo kuchenne materiały.

Skomentuj:

Kuchnia za graniczną ścianką