Wnętrza: pomysły na jadalnię

Elżbieta Błasikiewicz

Nikt z nas nie wątpi, że stół, nawet jeśli na co dzień jadamy posiłki na mieście, jest niezbędny w mieszkaniu. Pytanie tylko, gdzie postawić tak duży mebel, by nie stał się zawalidrogą.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI WARSZAWA , DOM , WNETRZA - SALON , MEBLE STYLIZACJA EVA MILCZAREK FOT. RADOSLAW WOJNAR PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 4 (222) - 4 2010 SLOWA KLUCZOWE: ARCHITEKTURA WNETRZE SALON MEBEL ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 4 (222) - CZASOPISMA
<B>Nikt z nas nie wątpi, że stół, nawet jeśli na co dzień jadamy posiłki na mieście, jest niezbędny w mieszkaniu. Pytanie tylko, gdzie postawić tak duży mebel, by nie stał się zawalidrogą. Popatrzmy, jak ten problem został rozwiązany w prezentowanych wnętrzach.</B> <BR />Sporą, otwartą przestrzeń dzienną podzielono na strefy o różnej funkcji. Jedną z nich, tę położoną tuż przy kuchni, przeznaczono na jadalnię. Jest ona wyraźnie oddzielona od kąta wypoczynkowego, tak że funkcje pomieszczenia nie kolidują ze sobą.
Fot. Radosław Wojnar

Skomentuj:

Wnętrza: pomysły na jadalnię