Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolor we wnętrzu: zieleń

Elżbieta Błasikiewicz

Wszechobecna w przyrodzie zieleń w każdym swym odcieniu i w towarzystwie wszystkich barw wygląda pięknie. Przyjrzyjmy się jej dobrze podczas spacerów. Zapamiętane obrazy mogą bowiem stać się wzorcem udanych zestawień kolorystycznych do wnętrz. Na łąkach i w ogrodach na wiosnę, na przykład, widać soczystą, ciemną albo szmaragdową zieleń połączoną z ciepłymi barwami - najczęściej czystymi, ale też złamanymi. Z pewnością ta kompozycja znakomicie będzie wyglądać również w domu. Warto też popatrzeć, jak późną jesienią wygląda las. Obok zgniłej, zbliżającej się do brązu zieleni pojawia się beż, brąz i jasny zszarzały błękit - spokojne i bardzo relaksujące zestawienie kolorystyczne.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI 21.05.2008 WARSZAWA , DOM , WNETRZA - SALON , MEBLE STYLIZACJA IZABELA SKORUPKA FOT. RAFAL LIPSKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (213) - 7 2009 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE ARCHITEKTURA SALON MEBLE ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (213) - CZASOPISMA
<B>Wszechobecna w przyrodzie zieleń w każdym swym odcieniu i w towarzystwie wszystkich barw wygląda pięknie. Przyjrzyjmy się jej dobrze podczas spacerów. Zapamiętane obrazy mogą bowiem stać się wzorcem udanych zestawień kolorystycznych do wnętrz. Na łąkach i w ogrodach na wiosnę, na przykład, widać soczystą, ciemną albo szmaragdową zieleń połączoną z ciepłymi barwami - najczęściej czystymi, ale też złamanymi. Z pewnością ta kompozycja znakomicie będzie wyglądać również w domu. Warto też popatrzeć, jak późną jesienią wygląda las. Obok zgniłej, zbliżającej się do brązu zieleni pojawia się beż, brąz i jasny zszarzały błękit - spokojne i bardzo relaksujące zestawienie kolorystyczne.</B> <BR />Jasna, groszkowa oraz ciemna zieleń to również bardzo udane zestawienie kolorystyczne. Można do niego dodać jeszcze biel, beż i brąz.
Fot. Rafał Lipski

Skomentuj:

Kolor we wnętrzu: zieleń