Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie: zatrzymane w kadrze

ZDJĘCIA I TEKST: Monika Lewandowska/Phototapeta PROJEKT WNĘTRZA I STYLIZACJA: Katarzyna Rostkowska/dekornik.pl

W swoich pierwszych czterech kątach Kasia i Maciek mogą wreszcie do woli przemalowywać i przerabiać - czyli robić to, co było zabronione w wynajmowanych dotąd kawalerkach. Oboje są grafikami, pasjonują się architekturą wnętrz i designem. Oboje nie lubią też monotonii. Widać to po wystroju ich mieszkania, które co jakiś czas przechodzi metamorfozę, opisywaną przez gospodynię na blogu. Sfotografowaliśmy jedną z wersji.

WNETRZA , SWIATECZNA METAMORFOZA - DEKORACJE , POKOJ PRZED METAMORFOZA , MEBLE , STYLIZACJA KATARZYNA ROSTKOWSKA FOT. MONIKA LEWANDOWSKA / PHOTOTAPETA PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (242) - 12 2011 + DODATEK SWIATECZNE METAMORFOZY SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE DEKORACJA POKOJ MEBEL ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (242) - CZASOPISMA
W swoich pierwszych czterech kątach Kasia i Maciek mogą wreszcie do&#8200;woli przemalowywać i przerabiać - czyli robić to, co było zabronione w&#8200;wynajmowanych dotąd kawalerkach. Oboje są grafikami, pasjonują się architekturą wnętrz i designem. Oboje nie&#8200;lubią też monotonii. Widać to po&#8200;wystroju ich mieszkania, które co jakiś czas przechodzi metamorfozę, opisywaną przez gospodynię na blogu. Sfotografowaliśmy jedną z wersji. <BR /> MIESZKANIE. Dębowy parkiet ułożony w&#8200;tradycyjną jodełkę jest rówieśnikiem budynku, który powstał w&#8200;latach&#8200;sześćdziesiątych XX&#8200;wieku.&#8200;Rozłożysta sofa to&#8200;nabytek z aukcji internetowej.
Fot. Monika Lewandowska/Phototapeta
    Więcej o:

Skomentuj:

Mieszkanie: zatrzymane w kadrze