Wnętrza: jaką podłogę wybrać?

Elżbieta Błasikiewicz

Drewniany parkiet w naturalnym kolorze a może kolorowa wykładzina dywanowa albo nowoczesna żywica epoksydowa? Każdy z tych materiałów ma zalety i wady. Warto je poznać, nim zdecydujemy się na wybór podłogi.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI WARSZAWA , DOM , WNETRZA - KUCHNIA STYLIZACJA EVA MILCZAREK FOT. RADOSLAW WOJNAR PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 4 (222) - 4 2010 SLOWA KLUCZOWE: ARCHITEKTURA WNETRZE KUCHNIA ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 4 (222) - CZASOPISMA
<B>Drewniany parkiet w naturalnym kolorze a może kolorowa wykładzina dywanowa albo nowoczesna żywica epoksydowa? Każdy z tych materiałów ma zalety i wady. Warto je poznać, nim zdecydujemy się na wybór podłogi.</B> <BR /><B>Parkiet przemysłowy.</B> Jego zaletą jest duża grubość zapewniająca wieloletnią trwałość oraz to, że jest on tani i szybki w układaniu. Wykonuje się go z wąskich deszczułek połączonych w płyty za pomocą taśmy samoprzylepnej, którą zrywa się po pzryklejeniu do podłoża. Po ułożeniu tworzy niepowtarzalny wzór; jednak na dużych powierzchniach mogą być widoczne miejsca łączenia poszczególnych płyt.
Fot. RADOSLAW WOJNAR

Skomentuj:

Wnętrza: jaką podłogę wybrać?