Wystrój wnętrz: trzy oblicza nowoczesnych kuchni

Tekst: Katarzyna Kowalska

Nietrudno urządzić nowoczesną kuchnię, bo wybór mebli i materiałów jest ogromny. Czy jednak, tak jak się na ogół uważa, musi być ona sterylna jak laboratorium? Wcale nie. Zobacz wnętrza, które prezentujemy.

WNETRZA , KUCHNIA - BAREK , CIAG KUCHENNY Z EKSPRESEM DO KAWY , PIEKARNIKIEM , LODOWKA STYLIZACJA DOROTA KARPINSKA FOT. RAFAL LIPSKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (236) - 6 2011 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE KUCHNIA ARTYKULY GOSPODARSTWA DOMOWEGO ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (236) - CZASOPISMA
Nietrudno urządzić nowoczesną kuchnię, bo wybór mebli i materiałów jest ogromny. Czy jednak, tak jak się na ogół uważa, musi być ona sterylna jak laboratorium? Wcale nie. Zobacz wnętrza, które prezentujemy. <BR > Aranżacje wnętrz. W tej kuchni jedna ze ścian wygląda tak, jakby niemal cała została zabudowana szafkami. W rzeczywistości wnękowa zabudowa z frontami fornirowanymi palisandrem jest mniejsza - fragment ściany po prawej stronie został obłożony identycznie wykończonymi panelami (palisandrem jest też fornirowany barek). Na panelach zamocowano płytką szklaną szafkę.
Fot. RAFAŁ LIPSKI, projekt wnętrza Beata Wilczyńska

Skomentuj:

Wystrój wnętrz: trzy oblicza nowoczesnych kuchni