Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowe salony: 11 inspirujących wnętrz

Elżbieta Błasikiewicz

Zastanawiasz się, co zrobić, aby twój salon wyróżniał się wygodą oraz atrakcyjnością i oryginalnością? Urządź go w jednorodnym stylu. Pokazujemy kilka inspirujących wnętrz, które nieprędko wyjdą z mody.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI 07.03.2009 , GDANSK MIESZKANIE W BLOKU - WNETRZA , POKOJ DZIENNY STYLIZACJA MARIANNA BAUMAN FOT. RADOSLAW WOJNAR PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (213) - 7 2009 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE ARCHITEKTURA ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (213) - CZASOPISMA
<B>Zastanawiasz się, co zrobić, aby twój salon wyróżniał się wygodą oraz atrakcyjnością i oryginalnością? Urządź go w jednorodnym stylu. Pokazujemy kilka inspirujących wnętrz, które nieprędko wyjdą z mody.</B> <BR /><B>Styl prowansalski</B> swoją nazwę zawdzięcza regionowi na południu Francji, gdzie się ukształtował. Nie zmienił się przez wieki, a mimo to jest ciągle świeży i oryginalny. Zgodnie z założeniem, że dom ma przede wszystkim służyć wygodzie mieszkańców, a nie podkreślać ich zamożność czy status społeczny, wnętrza w tym stylu są proste i bezpretensjonalne. Panuje w nich ciepły i sielski klimat, który sprzyja życiu rodzinnemu i towarzyskiemu, w czym zapewne tkwi przyczyna jego niesłabnącej popularności. Tę charakterystyczną atmosferę tworzą solidne drewniane meble, najczęściej bielone, jasna kolorystyka i proste motywy dekoracyjne inspirowane światem przyrody.
Fot. RADOSLAW WOJNAR

Skomentuj:

Stylowe salony: 11 inspirujących wnętrz