Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia: dwa kolory

Tekst: Katarzyna Kowalska Stylizacja: Monika Filipiuk-Obałek, Joanna Jurga Zdjęcia: Monika Filipiuk-Obałek, Monika Lewandowska/Phototapeta

Wygląda na to, że zabudowa w jednej barwie nieco się nam znudziła. Projektanci proponują więc kuchnie zaaranżowane w dwóch kolorach. Nie są monotonne, a jednocześnie nie nazbyt dynamiczne. Powinny więc zadowolić różne gusta.

meble kuchenne, kuchnia, wystrój kuchni
<B>Wygląda na to, że zabudowa w jednej barwie nieco się&#8200;nam&#8200;znudziła. Projektanci proponują więc kuchnie zaaranżowane w dwóch kolorach. Nie są monotonne, a jednocześnie nie nazbyt dynamiczne. Powinny więc zadowolić różne gusta.</B> <BR />Właściciele tego mieszkania lubią intensywne barwy, dlatego ich wnętrza, łącznie z otwartą kuchnią, pulsują kolorami. Na fronty kuchennych mebli, zrobionych z lakierowanej na wysoki połysk płyty&#8200;MDF, wybrali żywą zieleń (szafki dolne) oraz łagodzącą ją biel (górne). Blat roboczy, połączony z barkiem-stołem, został wykonany z&#8200;olejowanego klejonego drewna dębu. Podłogę przy szafkach wykończono płytami polerowanego gresu. Sąsiaduje on z posadzką z prasowanego bambusa w słomkowym odcieniu, którą ułożono w pozostałych częściach mieszkania.
Fot. Monika Filipiuk-Obalek
    Więcej o:

Skomentuj:

Kuchnia: dwa kolory