Rynek: wszystko do kawy

Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Beata Drzewosowska

Na poranne rozbudzenie, po obiedzie i na spotkaniu z przyjaciółmi - teraz co chwila pijemy kawę. Nic dziwnego, że jest tak wiele akcesoriów i urządzeń do parzenia tego napoju.

11.09.2013 , CZTERY KATY , SESJA KAWA , STYLIZACJA BEATA DRZEWOSOWSKA . FOT. ARKADIUSZ SCICHOCKI / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: KATY
<B>Na poranne rozbudzenie, po obiedzie i na spotkaniu z przyjaciółmi - teraz co chwila pijemy kawę. Nic dziwnego, że jest tak wiele akcesoriów i urządzeń do parzenia tego napoju.</B> <BR />Opisy zgodnie z ruchem wskazówek zegara począwszy od filiżanki z motywem wąsów: filiżanka - 69 zł, Reset; szklanka do irish coffee - 7,25 zł, dedekor.pl; kubek termiczny - 59,90 zł, galerialimonka.pl; łyżeczka do espresso - 66 zł/6 szt., Nespresso; miarka - 39 zł, galerialimonka.pl; miarka - 19 zł, Tea & Tea; łyżeczka do&#8200;latte - 4,90 zł, filiżanka.pl; filiżanka do espresso - 59 zł, Reset; filiżanka do cappuccino (w środku) - 33 zł, sodahome.pl, filiżanka do espresso - 24 zł, filiżanka.pl; filiżanka do espresso - 74 zł/2 szt., Nespresso;&#8200;filiżanka do espresso - 18,50 zł, filiżanka.pl Nieopisane filiżanki są własnością stylistki.
Fot. Arkadiusz Scichocki

Skomentuj:

Rynek: wszystko do kawy