Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolor we wnętrzu: więcej światła

Elżbieta Błasikiewicz

Barwy mają ogromny wpływ na klimat pomieszczenia, szczególnie gdy ma ono tylko niewielkie okno wychodzące na północną albo wschodnią stronę i w związku z tym jest dość ciemne. Dekoratorzy znają jednak triki optyczne, które rozjaśniają i rozweselają wnętrza. Warto je poznać.

WNETRZA SYPIALNIA MEBLE LAMPA STOJACA - METAMORFOZA STYLIZACJA ANETA KOSIBA FOT. LUKASZ ZANDECKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (206) - 12 2008 PUBLIKACJA CZTERY KATY NR SPECJALNY - METAMORFOZY WNETRZ - 11 2011 PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (254) - 12 2012 + DODATEK METAMORFOZY SALONOW , SYPIALNI I POKOJOW DZIECIECYCH SLOWA KLUCZOWE: WNETRZA MEBLE OSWIETLENIE ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (206) - CZASOPISMA
Barwy mają ogromny wpływ na klimat pomieszczenia, szczególnie gdy ma ono tylko niewielkie okno wychodzące na północną albo wschodnią stronę i w związku z tym jest dość ciemne. Dekoratorzy znają jednak triki optyczne, które rozjaśniają i rozweselają wnętrza. Warto je poznać. <BR /> KOLOR WE WNĘTRZU. Zadbaj o oświetlenie. <BR /> Powinno być jak najbardziej urozmaicone. Oprócz lampy sufitowej (rozważ kupno kryształowego żyrandola), pomyślmy też o kinkietach, nawet na wszystkich ścianach, oraz o lampach podłogowych i stołowych. Emitowane przez nie światło nie tylko rozjaśni wnętrze, ale także podkreśli wybrane elementy wystroju i stworzy przyjemny nastrój.
Fot. Łukasz Zandecki

Skomentuj:

Kolor we wnętrzu: więcej światła