Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Metamorfoza pokoju nastolatki

Elżbieta Błasikiewicz stylizacja: Magdalena Olszewska

Nastolatka zmienia upodobania co chwilę. To jednak nie jest powód, by z wykończeniem jej pokoju zwlekać do czasu, aż ukształtuje swój gust. Tym bardziej, że zmiana wystroju wnętrza nie musi być skomplikowana i kosztowna. Pokazujemy przykład udowadniający tę tezę.

SESJA WNETRZA METAMORFOZA 3 PROPOZYCJA ZMIANY NZ WNETRZA MEBLE STYLIZACJA MAGDALENA OLSZEWSKA FOT. LUKASZ KOZYRA PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (207) - 1 2009 PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 9 (227) - 9 2010 + DODATEK POKOJE UCZNIOWSKIE PUBLIKACJA CZTERY KATY NR SPECJALNY - METAMORFOZY WNETRZ - 11 2011 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZA MEBLE ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (207) - CZASOPISMA
<B>Nastolatka zmienia upodobania co chwilę. To jednak nie jest powód, by z wykończeniem jej pokoju zwlekać do czasu, aż ukształtuje swój gust. Tym bardziej, że zmiana wystroju wnętrza nie musi być skomplikowana i kosztowna. Pokazujemy przykład udowadniający tę tezę.</B> <BR />PO ZMIANIE. Przearanżowując pokój, stylistka mocny akcent położyła na funkcję wypoczynkową pomieszczenia. Temu celowi służyło między innymi wstawienie większej liczby schowków - po ukryciu w nich książek i przyborów szkolnych dziewczyna choć na chwilę może zapomnieć o nauce. Pokój też zyskał wyrazisty, bardziej kobiecy charakter. Wykreowała go głownie kolorystyka z fioletami, różami i akcentami zieleni. Dzięki temu, że wybrano mocniejsze odcienie tych barw, wnętrze nie wydaje się przesłodzone.
LUKASZ KOZYRA

Skomentuj:

Metamorfoza pokoju nastolatki