Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy numer miesięcznika "Ładny Dom" już w sprzedaży

red.

Co znajdziemy w najnowszym numerze Ładnego Domu"?

Nowy numer Ładnego Domu
Nowy numer Ładnego Domu
fot. mat. prasowe Ładny dom

W najnowszym numerze „Ładnego Domu”:

- Klaudia i Maciek, zwycięzcy drugiej edycji programu „Dom Marzeń” w swoim prawie 270-metrowym dom na warszawskim Wilanowie. Zapraszam Państwa na wycieczkę po ich nowym lokum, zajrzymy też za kulisy programu i poznamy tych, dzięki którym dom został zbudowany.

- „Jak zaplanować budowę – energooszczędnie czy tradycyjnie”. To kompaktowy przewodnik po procesie budowy, który poprowadzi od wyboru działki i projektu (co w domach energooszczędnych ma spore znaczenie), przez zatrudnienie ekipy, aż po zamknięcie stanu surowego, wykonanie ociepleń i rozprowadzenie instalacji.

 - 10 pytań o wentylację mechaniczną - Podczas budowy lub remontu okazuje się, że powinniśmy zdobyć wiedzę z rozmaitych dziedzin – od murarki przez hydraulikę po parkieciarstwo. Tym razem przygotowaliśmy 10 pytań o wentylację mechaniczną, które zadaliśmy specjalistom.

 - Woda smaczna i zdrowa - „Czysta woda zdrowia doda” – mówi znane ludowe przysłowie. Podpowiemy zatem, co zrobić, aby taka właśnie płynęła ze wszystkich kranów w naszym domu. A dzięki temu woda będzie też smaczna i pozbawiona zanieczyszczeń.

 - Domy z drewna - Jeśli zdecydujemy się na tę technologię, do wyboru mamy ściany wznoszone z bali albo w konstrukcji szkieletu drewnianego – te ostatnie coraz częściej oferowane w wersji prefabrykowanej.

Numer dostępny na rynku do 24 stycznia 2018 roku.

Nowy numer Ładnego Domu
Nowy numer Ładnego Domu
fot. mat. prasowe Ładny dom
    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy numer miesięcznika "Ładny Dom" już w sprzedaży