Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Skandynawskie wnętrza w podwarszawskim mieszkaniu

projekt: Karina Ziemiecka/ Mieszkanie to wyzwanie, zdjęcia: Konrad Lechański

Karina sama urządziła swoje mieszkanie. Postawiła w nim na styl skandynawski, jasne kolory, odkrytą cegłę i industrialne akcenty. Wnętrza zostały pokazane w "Dzień Dobry TVN" w cyklu "Odpicowane mieszkanie".

Karina Ziemiecka prowadzi bloga Mieszkanie to wyzwanie. Na nim pokazuje m.in. swoje mieszkanie w podwarszawskim Radzyminie, w którym mieszka razem z narzeczonym Danielem i mopsem o imieniu Chałka. Wystrojem swojego wnętrza podzieliła się z widzami programu "Dzień Dobry TVN" w cyklu "Odpicowane mieszkanie", teraz dzieli się także z nami. A jest to mieszkanie zaprojektowane samodzielnie przez właścicielkę, której udało się wykreować przyjazne i stylowe wnętrza. 

Mieszkanie liczy 75 m kw. i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu, łazienki, przedpokoju oraz poddasza przeznaczonego na garderobę. Karina chciała, aby wnętrze było jasne, nowoczesne i przytulne. Jednocześnie musiało godzić różne gusta jej i narzeczonego. Kompromisowym rozwiązaniem okazał się styl skandynawski z domieszką industrialnego.

Moim ulubionym pomieszczeniem jest łazienka. Zamysł był taki, by zastosować jak najmniejszą liczbę płytek, stąd ściana ceglana, panele oraz szkło pod prysznicem. Jestem zakochana w naturalnej cegle, dlatego też wykorzystałam ją również w kuchni -

- mówi autorka projektu. W wystroju całego mieszkania pojawia się wiele elementów wpisujących się w najnowsze trendy. Ściana między aneksem kuchennym a klatką schodową jest pokryta farbą tablicową, są modne lampy w formie żarówek na kablu, odkryta cegła, tapety z motywami drzew oraz liczne elementy z naturalnego drewna. Wszystko to razem składa się na wnętrze pełne stylu, nowoczesne, ale i ponadczasowe zarazem.

Skomentuj:

Skandynawskie wnętrza w podwarszawskim mieszkaniu