Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowe mieszkanie w kamienicy

Elżbieta Błasikiewicz, stylizacja: Monika Filipiuk-Obałek

Wysokie mieszkanie w kamienicy było zaniedbane. Mimo to od razu wpadło w oko Magdzie. Wydobyto z niego potencjał. Świetne wnętrza pełne klasyki i nowoczesności.

Magda zawodowo zajmuje się nieruchomościami. Gdy po raz pierwszy zobaczyła to mieszkanie, od razu wpadło jej w oko, choć było zaniedbane i zagracone. Ale dostrzegła w nim potencjał.

Wnętrza zostały odnowione i stylowo urządzone. Pojawiają się w nim klasyczne elementy, jak i bardzo nowoczesne. Pokój dzienny został urządzony prosto, ale ze smakiem. Większość mebli wybrano z kolekcji firmy Nap (kanapa, fotel, stoliki kawowe). Ciepły klimat tworzą też etniczne dodatki, np. poduszki z Kapsztadu (proj. Heather Moore). Na podłodze - odnowiony dębowy parkiet. Nad sofą zamiast obrazu zawieszono lustro co optycznie powiększa stosunkowo nieduży pokój. Mebli, jak i innych sprzętów oraz dodatków jest niewiele. Magda nie chciała zastawiać przestrzeni. Tak jest we wszystkich pomieszczeniach.

W długiej kuchni wydzielono jadalnię, gdzie domownicy mogą w komfortowych warunkach spożywać posiłki i przyjmować gości. Tu połączono elementy retro z nowoczesnymi. Po stronie nowoczesności jest z pewnością kolorystyka wnętrza - wyszukane szarości, biel i błękit. Retro natomiast jest lodówka o zaokrąglonych kształtach rodem z lat. 50.

Skomentuj:

Stylowe mieszkanie w kamienicy