Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Gazeta Wyborcza" z kuponami na zakup alarmu domowego Lark w promocyjnej cenie

red.

Bezprzewodowy system alarmowy w wyjątkowej cenie 499 zł tylko z kuponami z Gazety Wyborczej. Akcja startuje już dziś, 10 czerwca. Nie czekajcie!

Już w piątek, 10 czerwca br. w „Gazecie Wyborczej” ukaże się specjalna karta do zbierania kuponów, a od soboty, 11 czerwca br. w dzienniku będą ukazywać się kupony upoważniające do zakupu bezprzewodowego zestawu alarmowego Lark Security w promocyjnej cenie. Kupony będą dostępne w kolejnych 12 wydaniach dziennika, a urządzenie będzie można kupić już od 24 czerwca br. 

Bezprzewodowy alarm domowy to nowość na polskim rynku. Dzięki niemu można w prosty sposób zabezpieczyć dom, mieszkanie lub domek letniskowy. Prosty montaż, sterowanie przez smartfon za pomocą aplikacji lub SMS-a oraz niezbędne akcesoria sprawiają, że jest to idealny zestaw startowy do ochrony domu dla każdej rodziny. Szczegółowy opis działania alarmu można znaleźć na stronie larksecurity.pl.

Zebranie 12 kuponów z „Gazety Wyborczej” upoważnia do kupienia alarmu w specjalnej cenie 499 zł. W piątek, 10 czerwca br. w dzienniku będzie można znaleźć specjalną kartę do zbierania kuponów. Najpóźniej do 19 czerwca br. należy zarezerwować urządzenie w jednym z ponad 200 sklepów Carrefour i Carrefour Market za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie.

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się w piątek, 24 czerwca br. – aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji.

Brakujące kupony będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach „Gazety Wyborczej”.

Akcja organizowana jest przez "Gazetę Wyborczą", Carrefour i Lark.

Więcej informacji - Wyborcza.pl/kupony.

    Więcej o:

Skomentuj:

"Gazeta Wyborcza" z kuponami na zakup alarmu domowego Lark w promocyjnej cenie