Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Letnie inspiracje w aplikacji Ładny Dom

Red.

Przygotowaliśmy dla Was specjalne, wakacyjne wydanie aplikacji.

Lato lato lato wszędzie. Temperatura sprzyja, piknikom, imprezom i dalekim podróżom. Długie dni i ciepłe noce to idealne tło spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół. W Ładnym Domu temperatura również rośnie. Redakcja nie zwalnia tempa. W naszej aplikacji nowe gorące tematy w rytmie lata. Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy weekendowe wydanie naszej aplikacji. Motywem przewodnim jest (a jakże!) lato.

W aplikacji znajdziecie 36 wyjątkowych, wyselekcjonowanych przez redaktorów artykułów z latem w roli głównej. Przeczytacie m.in. o parze, która zamieszkała w dawnej leśniczówce, zajrzycie do pięknego domu na słonecznej wyspie i zobaczycie projekt nowego miasta nad Bałtykiem. Obejrzycie najsłynniejsze ośrodki wczasowe czasów PRL-u i gadżety, które wtedy obowiązkowo pakowaliśmy do walizek. W weekendowej odsłonie aplikacji nie zabraknie oczywiście porad. Dowiecie się jakie cuda można zrobić z muszelek znalezionych na plaży, jak dbać o kwiaty podczas urlopu i jak wybrać najlepszy klimatyzator.

Wyjątkowe letnie treści można czytać od piątku do poniedziałku. Spędźcie z nami letni weekend! Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

    Więcej o:

Skomentuj:

Letnie inspiracje w aplikacji Ładny Dom