Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka z asymetryczną wanną

Edyta Jabłońska

Asymetria bywa ogromnym atutem, zwłaszcza gdy dotyczy wanny. Takie asymetryczne modele to idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek.

Łazienka z asymetryczną wanną
Łazienka z asymetryczną wanną
fot. Arkadiusz Cichocki

Mimo niewielkich rozmiarów łazienki (2,8 m kw.) gospodarze nie chcieli zrezygnować z wanny na rzecz kabiny prysznicowej. Co więcej, marzyła im się wanna w miarę duża, w której można się swobodnie położyć i wziąć relaksującą kąpiel. Zdecydowali się ustawić ją wzdłuż dłuższej ściany, wtedy jednak standardowy prostokątny model utrudniałby nie tylko korzystanie z umywalki, ale także wchodzenie do łazienki i poruszanie się po niej. Wybór padł więc na asymetryczną wannę narożną, zwężoną z jednej strony, która zajmuje mniej miejsca, nie obniżając komfortu kąpieli. Podobnie jak pozostałe sprzęty (umywalka, szafki oraz sedes) pochodzi ona z kolekcji Nano marki Cersanit, zaprojektowanej do niewielkich wnętrz.

Niestety, coś za coś: w tak zaaranżowanej łazience nie zmieściła się już pralka. Na szczęście właścicielom udało się znaleźć na nią miejsce w innym pomieszczeniu - ukryli ją w pojemnej przedpokojowej szafie.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Łazienka z asymetryczną wanną