Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dodatki do nowoczesnej kuchni

Aleksandra Lasocka

Kuchnia w stylu nowoczesnym to obecnie najpopularniejszy trend w aranżacji wnętrz. Jakie dodatki pasują do takiej kuchni? Zobacz nasze propozycje.

Obecnym trendem jest minimalistyczny, sprawiający niemal laboratoryjne wrażenie wystrój. Przeważają proste formy, powierzchnie o wysokim połysku i surowe materiały, przede wszystkim beton. Z betonu mogą być wykonane blaty, ale też zlewozmywaki, płytki, a nawet meble i akcesoria kuchenne.

Surowy minimalizm nie oznacza jednak nudy! Nie bój się eksperymentować. Przy tworzeniu nowoczesnej kuchni, warto pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach. Baterie kuchenne, zachwycające nowoczesnym wzornictwem podkreślą niekonwencjonalny charakter betonowego zlewu, a kuchenny okap o niecodziennym, zaokrąglonym kształcie stanie się dekoracją samą w sobie. Nawet przy niewielkich środkach można pozwolić sobie na nowoczesny design kuchni.

Ceramiczne pojemniki na żywność, kamienne misy, geometryczne stojaki i wieszaki na akcesoria kuchenne również nadadzą wnętrzu świeży, niecodzienny wymiar. Postaw na monochromatyczność, którą możesz przełamać elementami w mocniejszym kolorze, np. miedzianą lampą w stylu industrialnym, czy ekspresem do kawy w mocnej czerwieni. Zobacz dodatki, które będą świetnie pasować do nowoczesnych stylizacji.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dodatki do nowoczesnej kuchni