Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble VOX z nową kolekcją. Wielofunkcyjne meble nie tylko dla dzieci

red.

Kolekcja Nest to nowa propozycja firmy VOX. Meble z tej serii mogą się zmieniać wraz z użytkownikiem. Do tego zastosowano w nich wiele ciekawych rozwiązań.

Meble VOX z nową kolekcją. Wielofunkcyjne meble nie tylko dla dzieci
Do multifunkcyjnego łózka piętrowego można dobrać elementy uzupełniające biurko, szafki, kontenery, regał. Wszystko na kółkach.
mat. promocyjne

Najnowsza kolekcja od firmy VOX przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży, z pewnością jednak spodoba się także dorosłym. Tym bardziej, że wiele elementów z powodzeniem sprawdzi się w salonie czy sypialni. Ma bowiem uniwersalne formy i kolory. Nowa seria nazywa się Nest, czyli gniazdo.

Instynktownym zachowaniem znanym nam ze świata natury jest chęć uwicia bezpiecznego i ciepłego gniazda dla swojego potomstwa. W odpowiedzi na tępotrzebę, bliską wszystkim rodzicom, powstała kolekcja Nest. Zaprojektowana została we współpracy z duetem młodych projektantów i dydaktyków – Pawlak & Stawarsk

- informuje producent. Kolekcja Nest daje możliwość ciągłych zmian estetycznych i funkcjonalnych.

Elementem wyjściowym całej kolekcji jest multifunkcyjne łóżko piętrowe. Pozwala ono na dobranie mebli niezbędnych w pokoju dziecięcym, takich jak biurko, regał na
książki, szafa na ubrania wiszące, pojemniki na zabawki oraz materac do zabaw. A
wszystko w ramach jednego łóżka, które można rozbudowywać i nadawać mu
kolejne funkcje. Kontenerki, gdy tylko nie są używane, można schować pod łóżkiem, tak
aby nie zabierały miejsca w pokoju.

Poza multifunkcyjnym łóżkiem w skład kolekcji wchodzą sofy, komody, szafy, regały, stoliki i inne elementy. Całość uzupełniają liczne schowki, organizery i pojemniki na przechowywanie. Seria jest dostępna w dwóch podstawowych kolorach - białym i grafitowym. Elementy uzupełniające, jak organizery są już dostępne w szerszej gamie kolorystycznej. Przykładowe ceny: multifunkcyjne łóżko piętrowe - 1499 zł, szafa dwudrzwiowa - 999 zł, biurko 140 - 699 zł.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Meble VOX z nową kolekcją. Wielofunkcyjne meble nie tylko dla dzieci