Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy jubileuszowy numer Dom&Wnętrze już w sprzedaży!

red.

To już ćwierć wieku! ?Dom & Wnętrze? jest najdłużej wydawanym polskim luksusowym magazynem o wnętrzach. Z okazji jubileuszu przejrzeliśmy archiwa, aby zobaczyć, jak zmieniały się nasze domy w ciągu ostatnich 25 lat. Zapraszamy i was w tę fascynującą podróż w czasie.

Nowy numer
Nowy numer
mat. własne

Każde wydanie „Domu & Wnętrza” jest inne. To urodzinowe sporo różni od poprzedniego. Przede wszystkim jest wyjątkowo obszerne, ma aż 188 stron!

Znajdziecie w nim kilka całkiem nowych rubryk, takich jak Przewodnik D&W (s. 48) czy Innowacje (s. 158) i kilka takich, które powróciły po dłuższej przerwie (np. To jest modne, s. 62 ). Poza tym wszystkiego, co lubicie najbardziej, jest więcej: polskich wnętrz, inspiracji, rad ekspertów i artykułów na tematy związane z urządzaniem domu. Jedno w „Domu& Wnętrzu” pozostaje niezmienne: prezentujemy najciekawsze polskie wnętrza w różnych stylach. I tak w tym wydaniu zobaczycie mieszkanie, które spodoba się miłośnikom tradycyjnie rozumianej elegancji (s. 70) oraz dom, który zachwyci fanów skandynawskiej prostoty (s. 82). Nowocześnie urządzone mieszkanie w starej kamienicy (s. 96) i apartament na 23. piętrze wieżowca (s. 118). Każdy wybierze coś dla siebie.

Dziękujemy za wspólne 25 lat!

Zamów prenumeratę z urodzinowym rabatem!

Jubileuszowa promocja prenumeraty trwa do końca października. Z kodem URODZINY otrzymasz 15 proc. zniżkę na prenumeratę magazynu "Dom&Wnętrze".

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy jubileuszowy numer Dom&Wnętrze już w sprzedaży!