Startuje konkurs "Twój Idealny Dom". Do wygrania atrakcyjne nagrody

red.

Perfect House zaprasza do podzielenia się wizją swojego idealnego domu w konkursie fotograficznym. Akcja rusza już 26 października. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 8000 zł.

Konkurs
Konkurs
mat. promocyjne

Dom z widokiem na morze? Czy raczej nowoczesny loft w minimalistycznym, industrialnym stylu? A może idealny dom to po prostu wspólne wieczory z rodziną i przyjaciółmi?

Organizatorzy konkursu zachęcają: pokaż obrazem i słowem swój idealny dom.

Zadanie konkursowe

W konkursie może wziąć udział każdy, nie tylko pasjonaci pięknych wnętrz i fotografii. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia własnego autorstwa i opatrzeniu go opisem lub historią, które będą nawiązywać do tematyki konkursu.

Zgłoszenia może nadsyłać od 26 października do 30 listopada poprzez formularz dostępny na stronie www.perfecthousekosmetyki.pl
Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia.

Do wygrania bony na zakupy w IKEA oraz zestawy kosmetyków Perfect House o łącznej wartości 8 tys. zł. Organizatorem konkursu jest Perfect House – marka pierwszych w Polsce kosmetyków do wnętrz od firmy Barwa. To linia 9 produktów do pielęgnacji wnętrz, które wyróżnia skuteczność, perfumeryjny zapach i oryginalny design opakowań. 

Dowiedz się więcej o serii kosmetyków Perfect House.

Perfect House
Perfect House
Perfect House

 

Skomentuj:

Startuje konkurs "Twój Idealny Dom". Do wygrania atrakcyjne nagrody