Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grudniowe "Cztery Kąty" z dodatkiem "Idą święta" o prezentach

red.

153 pomysły na magiczne święta, 65 pomysłów na prezenty - to i wiele więcej można znaleźć w najnowszym, grudniowym numerze miesięcznika Cztery Kąty.

W grudniowym numerze redakcja "Czterech Kątów" prezentuje wnętrza w wiekowej kamienicy, mieszkanie pełne żywych kolorów oraz zaaranżowane w szykownym nowojorskim stylu, a także 37,5 m kw. po przebudowie. Czytelnicy dowiedzą się, jak przygotować efektowne ozdoby świąteczne, jak wybrać przydatne akcesoria do wypieków oraz najlepszy ekspres ciśnieniowy do kawy.

W specjalnym dodatku „Idą święta" czytelnicy znajdą 65 pomysłów na niebanalne gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. Redakcja dzieli się również sprawdzonymi przepisami na wigilijne potrawy i podpowiada, jak udekorować mieszkanie w tym magicznym czasie.

Grudniowe wydanie „Czterech Kątów" jest już w kioskach. W numerze znajdzie się ponad 70 kuponów uprawniających do zniżek do -70% w ponad 750 sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce podczas wielkiego „Weekendu Zniżek" w dniach 26-27 listopada br. Więcej informacji: Weekendznizek.pl.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Grudniowe "Cztery Kąty" z dodatkiem "Idą święta" o prezentach