Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa marka Mill Clean oferuje balsamy do mycia i pielęgnacji domu

red.

Na rynku zadebiutowała nowa, polska marka Mill Clean, która oferuje kosmetyki do mycia domu - balsamy do podłóg oraz płyny do mycia szyb. W stylowych opakowaniach kryją się skuteczne formuły.

Nowa marka Mill clean oferuje balsamy do mycia i pielęgnacji domu
Mill clean
mat. prasowe

Mill Clean jest marką kosmetyków do wnętrz, stworzoną przez firmę Madonis, która postawiła na nietuzinkowy design i niepowtarzalną formę prezentacji produktów. Mill Clean oferuje linię kosmetyków do mycia i pielęgnacji domu, w której główną rolę odgrywają specjalistyczne balsamy do mycia powierzchni wymagających szczególnej ochrony. 

Czyste i piękne podłogi

Kosmetyki dla domu Mill Clean w delikatny sposób dbają o myte powierzchnie, nie niszcząc ich struktury. Zawierają autorskie, bardzo wydajne i innowacyjne formuły, które gwarantują wysoką skuteczność działania oraz niezwykłą przyjemność stosowania.
Balsamy do pielęgnacji podłóg Mill Clean to specjalistyczne kosmetyki, które uwzględniają konieczność gruntownego mycia powierzchni z zachowaniem takich walorów jak: połysk powierzchni z jednoczesnym zachowaniem właściwości antypoślizgowych, odpowiednia pianotwórczość, dobra zwilżalność powierzchni bez smug i zacieków oraz przyjemny, długo utrzymujący się, świeży zapach.

Gama specjalistycznych balsamów do mycia podłóg składa się z:

  • płynu do paneli i drewna lakierowanego,
  • płynu do podłóg drewnianych, olejowanych i woskowanych,
  • płynu do gresu, terakoty i kamienia,
  • płynu do linoleum i pcv

Lśniące szkło

Płyn do mycia szyb i luster Mill Clean to produkt, który dzięki zastosowaniu odpowiedniej proporcji substancji aktywnych działa niezwykle szybko, a do tego:

  • nie pozostawia smug i zacieków,
  • natychmiast odparowuje z powierzchni,
  • nadaje im krystaliczny blask,
  • chroni przed ponownymi zabrudzeniami,
  • nie posiada chemiczno-alkoholowego zapachu.

Jego skuteczność działania wsparta jest mocą pięknych aromatów, które pozostają we wnętrzach na długo. Elegancki design opakowań sprawia, że kosmetyki doskonale prezentują się na półce, a poręczność i wygoda użycia zachęcają do częstego stosowania.

Specjalnie opracowane kompozycje zapachowe o kosmetycznym charakterze sprawiają, że dom wypełnia się zapachem świeżości o wyjątkowym aromacie. Płyn do mycia szyb i luster Mill Clean Wspomnienie Cejlonu łączy w sobie orzeźwiające nuty zielonej herbaty i cytrusów, przywodzące na myśl świeżość poranka w egzotycznym kraju. Z kolei wersja o zapachu Marsylskie Płatki Mydlane urzeka romantyzmem, delikatnością i lekkością, a Majowy Poranek, niczym wspaniały bukiet kwiatów, jest konwaliowym spełnieniem marzeń o zbliżającej się wiośnie.

Skomentuj:

Nowa marka Mill Clean oferuje balsamy do mycia i pielęgnacji domu