Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jeden salon zaaranżowany na trzy sposoby

Tekst: Ilona Szajkowska, wybór przedmiotów: Delfina Grzelak

Nawet nie zmieniając mebli, można całkowicie odmienić salon. Zaczęło się od jasnej kanapy, neutralnej wykładziny podłogowej i przeszklonego białego regału. Stylistka mocą swojej wyobraźni wyczarowała trzy zupełnie różne kąciki wypoczynkowe. Może zakochasz się w jednym z nich?

Miejski szyk
Miejski szyk
fot. D.BLACKMORE/timeincukcontent.com

Aranżacja salonu nr 1: Miejski szyk

Zaczęło się od jasnej kanapy, neutralnej wykładziny podłogowej i przeszklonego białego regału. Stylistka mocą swojej wyobraźni wyczarowała trzy zupełnie różne kąciki wypoczynkowe. Może zakochasz się w jednym z nich?

Aranżacja salonu nr 1: W stronę klasyki

Elegancka sofa jest znakomitym punktem wyjścia do urządzenia salonu wyróżniającego się klasycznym szykiem. W tej wersji w miejscu intensywnych barw pierwszego pokoju pojawiły się subtelne pastele oraz delikatne wzory widoczne na tapecie i poduszkach. Skromne ryciny to przeciwieństwo ekspresyjnej grafiki z poprzedniej wersji, choć również są pełne wyrazu. Jedynym odstępstwem od tradycyjnych elementów wystroju jest aluminiowy stolik kawowy, który ożywi wnętrze i doda mu blasku. Ten przytulny kąt wypoczynkowy idealne wpisuje się w aranżację ciepłego rodzinnego domu.

Aranżacja salonu nr 1: Energia aż kipi

Wystarczyło pomalować jasny regał granatową farbą, a potem puścić wodze fantazji, by przytulny salon z poprzedniego wariantu zmienił się we wnętrze z charakterem. Uwagę przykuwają w nim przede wszystkim ogromne kolorowe kwiaty za sofą – to efektowna tapeta, położona na jednej tylko ścianie. Kwiatowy wzór konsekwentnie powtarza się na poduszkach i stoliku kawowym. Wyrazistym elementem tej stylizacji jest mocny róż, kontrastujący z szarymi meblami: komodą, fotelem i pufem. To bardzo atrakcyjna propozycja, ale raczej dla odważnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Jeden salon zaaranżowany na trzy sposoby