Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Widzieliśmy już najnowsze kolekcje mebli Black Red White. Wyglądają pięknie

red.

Marka Black Red White wprowadza nowe kolekcje mebli. Cztery nowe serie wyróżnia nowoczesny design z nutą minimalizmu oraz walory użytkowe. Widzieliśmy już pierwsze zdjęcia - te meble wyglądają światowo.

Nowe kolekcje Black Red White
Nowe kolekcje Black Red White
fot. Black Red White

Black Red White, choć ma obco brzmiącą nazwę, to jest marką jak najbardziej polską. Zasłynęła przede wszystkim z kolekcji mebli do salonów, jadalni i pokoi dziecięcych. Dziś meblami BRW można umeblować całe mieszkanie. W ostatnich latach firma stawia na rozwój wzornictwa i funkcjonalności swoich mebli. Nowe, debiutujące właśnie kolekcje są spełnieniem tych postulatów - są nowoczesne, stylowe i doskonale przemyślane.

Moc nowości od BRW

Black Red White wprowadza na rynek aż cztery nowe kolekcje: Modai, Moko, Muro i Mitoda. Są one odpowiedzią na potrzeby współczesnych Polaków. Ich powstanie poprzedziły wnikliwe badania i analizy. Przede wszystkim odwiedzono ponad tysiąc polskich domów, żeby sprawdzić nasze mieszkaniowe problemy i oczekiwania. Do tego eksperci z BRW pochylili się nad najnowszymi trendami oraz przeprowadzili konsultację z uznanymi designerami. Na tej podstawie powstały kolekcje, które w ofercie Black Red White zdecydowanie się wyróżniają. Wpisują się bowiem w estetykę minimalizmu, ale w ciepłym, przyjaznym wydaniu. Do tego odpowiadają na konkretne potrzeby, są funkcjonalne i pełne ciekawych rozwiązań. 

Nowe kolekcje przeznaczone są do salonu. Znajdziemy w nich takie meble jak ażurowe dwustronne regały, nowoczesne panele telewizyjne, komody, regały, blaty z wnękami na kwiaty, sofy, a także biurka. Choć mają wiele wspólnego, to każda kolekcja jest osobnym bytem. Przyjrzyjmy się każdej z nich.

Jak wyglądają nowe kolekcje?

Pierwszą nowością od Black Red White jest system Modai. Kolekcję wyróżnia prostota, nowoczesność i uniwersalność. Sprawdzi się w każdej przestrzeni i można ją z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb. W skład tej serii wchodzą meble pod  telewizor w gotowych zestawach lub do indywidualnej rozbudowy, ażurowe regały, komody, biurka i stoliki. Ze względu na swoją uniwersalność będą pasować nie tylko do salonu, ale też sypialni, pokoju młodzieżowego czy biura.

Druga propozycja do BRW to kolekcja Muro. Tutaj znajdziemy oryginalne regały z panelem telewizyjnym. Wyglądają nowocześnie, dzięki gładkim frontom i ciekawemu układowi półek. Co jednak ważniejsze meble te likwidują problem wiszących kabli, wszystkie bowiem są ukryte za panelem. W estetyczny i prosty sposób, bez konieczności kucia ścian i kosztownego remontu, załatwiają problem, który większości z nas doskwiera najbardziej przy telewizorach montowanych do ściany.

Kolejna kolekcja Moko oferuje funkcjonalne rozwiązania, w zakresie kącików telewizyjnych, bufetów, witryn, komód, regałów i stolików. Wraz z nią po raz pierwszy pojawiają się w ofercie BRW kolory czarnego antracytu, granatu i wyrazistego bordo. To co jednak wyróżnia tę serię, to ażurowe elementy w komodach i witrynach. Ten drobny, a zarazem niezwykle wyrazisty dodatek dodaje całej kolekcji designerskiego posmaku. Ażurowe wstawki dodają samym meblom lekkości

Ostatnia propozycja marki Black Red White to seria Mitoda. Jest to rodzina regałów, których wyróżnikiem są oryginalne inserty w różnych kolorach. Pomysłowe wkładki, są ruchome, dzięki czemu można wciąż na nowo zmieniać wygląd mebla. Dają one możliwość użytkownikom indywidualizacji regałów i dostosowywani do własnych potrzeb.

Więcej szczegółów Black Red White zaprezentuje podczas oficjalnej premiery mebli minimalistycznych już w poniedziałek 31 lipca.W sprzedaży meble pojawią się we wtorek 1 sierpnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Widzieliśmy już najnowsze kolekcje mebli Black Red White. Wyglądają pięknie