Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Muraspec obchodzi dwudzieste urodziny

red.

Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych obchodzi 20 urodziny. Firma z tej okazji serdecznie zaprasza architektów, projektantów przestrzeni publicznych oraz przedstawicieli mediów do wspólnego świętowania. Uroczystość odbędzie się 21 września w przestrzeni Prom Kultury w Warszawie o godzinie 18.30.

20. urodziny Muraspec
20. urodziny Muraspec
fot. mat. prasowe

W wydarzeniu weźmie udział około 250 osób - przedstawicieli świata designu, wnętrz i architektury oraz mediów. Swoją obecność zapowiedzieli już między innymi tacy Goście Specjalni, jak Ewa Mierzejewska, prof. Radek Ahramowicz czy Dagmara Jakubczak.


Muraspec (www.muraspec.pl) można znaleźć w najlepszych hotelach, biurach, szpitalach, sklepach i luksusowych rezydencjach na całym świecie od ponad 125 lat. Firma ma w swojej ofercie tapety kontraktowe i okleiny ścienne dla nawet najbardziej wymagających inwestorów. Jako jedna z niewielu, jest w stanie przygotować najwyższej jakości nadruki cyfrowe, spełniające wszelkie atesty i certyfikaty. Okleiny ścienne Muraspec są dostępne w tysiącach wzorów i kolorów z wyborem różnych gramatur i szerokości. Ponadto firma oferuje wyróżniające się wykończenia w postaci paneli rzeźbionych 3D, dekoracyjnych paneli żywicznych Lumicor i laminatu Strataflex o niemal nieograniczonym zakresie wnętrzarskich rozwiązań dekoracyjnych. Ponad 125 lat dziedzictwa brytyjskiego na całym świecie jest gwarancją sprawdzonej, najwyższej jakości produktów. W Polsce przedstawicielstwo firmy mieści się w Warszawie przy ul. Połczyńskiej.

Uroczysty jubileusz Muraspec odbędzie się 21 września w przestrzeni Prom Kultury w Warszawie, przy ul. Brukselskiej 23 i rozpocznie o godzinie 18.30. Serdecznie zapraszamy!

    Więcej o:

Skomentuj:

Muraspec obchodzi dwudzieste urodziny