Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ręczniki inne niż wszystkie

red.

Brytyjska marka eve Sleep o polskich korzeniach wprowadza do sprzedaży nowe ręczniki. Są one wykonane w 100 proc. z wysokiej jakości bawełny, są wyjątkowo miękkie i wyróżniają się niecodziennym, ergonomicznym mocowaniem.

Ręczniki eve - nowa propozycja od eve Sleep
Ręczniki eve - nowa propozycja od eve Sleep
mat. prasowe

Co można zmienić w przedmiocie tak prostym jak ręczniki? Okazuje się, że nawet tu jest miejsce na innowacje. Marka eve Sleep, która zrewolucjonizowała rynek materacy (więcej na ten temat w artykule: Wybór i kupno materaca w kilka minut? eve Sleep rewolucjonizuje rynek materacy), teraz na warsztat bierze kolejne przedmioty codziennego użytku. Ręczniki sygnowane jej logo są wyjątkowo miękkie, wytrzymałe, a także posiadają kilka interesujących udogodnień.

Delikatny dla ciała

Ręcznik eve uszyty jest ze specjalnego gatunku bawełny, która zapobiega zwijaniu się przędzy. Dzięki temu zwiększono powierzchnię jego gęsto tkanych i długich włókien oraz zapewniono miękkość materiału. Nowe rozwiązanie sprawia również, że ręcznik może wchłonąć zdecydowanie więcej wilgoci. Co więcej, jest on o 30 proc. lżejszy, a po praniu w dalszym ciągu pozostaje puszysty. Zastosowane włókna mają również inne właściwości, sprawiając, że ręcznik jest bardzo wytrzymały oraz szybko-schnący.

Sprytne rozwiązania w ręczniku

Około centymetra od brzegu ręcznika eve na dłuższej krawędzi umieszczono bawełniany lampas. Jego poszczególne odcinki są przyszyte do powierzchni materiału, tworząc szereg pętelek. W ten sposób stworzono wygodny sposób odwieszania, bez konieczności poszukiwania jednego zaczepu. Taśma umożliwia także wygodne owinięcie ręcznika wokół pasa czy głowy, bez ryzyka jego zsunięcia się.

Elementem dodającym stylu jest subtelny deseń w kształcie kraty, umieszczony przy dwóch krótszych krawędziach ręcznika. Dzięki temu, podczas owijania, ręcznik bardziej przylega do ciała.

Ręczniki eve są dostępne w dwóch rozmiarach:
- 50 x 125 cm – 79 zł
- 100 x 150 cm – 119 zł

Większy ręcznik ma ma wymiary tradycyjnego ręcznika plażowego, jednocześnie jest mięsisty i miękki w dotyku jak ręcznik kąpielowy. Oba ręczniki dostępne są dwóch wersjach kolorystycznych: jasno-szarej oraz grafitowej. Można je zamówić poprzez stronę sleepeve.pl. Dostawa jest bezpłatna.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Ręczniki inne niż wszystkie