Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wernisaż Szymona Kobusińskiego "INTYMNOŚĆ" w Studio Bank Pop Up Gallery

red.

Wystawę będzie można obejrzeć podczas dnia otwartego, w niedzielę 26 listopada 2017 roku, w godzinach 11:00 - 18:00, w Studiu Bank, przy ul. Daniłowiczowskiej 18 B w Warszawie.

Wernisaż KOBUSIŃSKI/INTYMNOŚĆ
Wernisaż KOBUSIŃSKI/INTYMNOŚĆ
Fot. mat. prasowe

Projekt “Intymność” to 27 wielkoformatowych fotografii i wideoinstalacja zrealizowana w  specjalnie zaaranżowanym podwodnym studiu. Szymon Kobusiński najsilniej koncentruje się na samym procesie odbywającym się na planie zdjęciowym, starając się uzyskać unikalny efekt już tam, a nie dopiero na etapie postprodukcji. Opiera swoją sztukę na dobrej szkole fotografii tradycyjnej, analogowej, technologii cyfrowych używając już tylko jako narzędzi pomocniczych. Dziś rzadko spotyka się te dwie metody zastosowane z taką precyzją.

SZYMON KOBUSIŃSKI

Jest absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi i członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików.

Zrealizował wiele unikalnych projektów fotograficznych, pokazywanych na prestiżowych wystawach. Do najważniejszych należą: “Inny Świat” w Teatrze Narodowym, “Światło Życia” w Teatrze Wielkim, czy “Ocalić od zapomnienia” w Ambasadzie RP w Londynie.

Za film "Metamorphosis" otrzymał II nagrodę w konkursie International Photography Awards #2014 - to jedno z najcenniejszych trofeów fotograficznych.

Film został też doceniony i nominowany do wielu innych nagród, w tym do tytułu Moving Images Photographer of the Year w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie - Lucie Awards. Intymność to najnowszy projekt artysty.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wernisaż Szymona Kobusińskiego "INTYMNOŚĆ" w Studio Bank Pop Up Gallery