Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Styczniowe "Cztery Kąty" już w sprzedaży!

red.

W tym numerze stawiamy na kolory. Gdy za oknami panuje kolorystyczna monotonia, postaw na zdecydowane barwy. Tylko one pobudzą cię do życia i dodadzą energii. Nie chowaj się więc pod koc i razem z nami poszukaj tej, która odmieni twoje mieszkanie.

Styczniowe Cztery Kąty
Styczniowe Cztery Kąty
mat. promocyjne

Publikujemy również fragment książki Dagny Thurmann-Moe „Kolorowa rewolucja”. Jesteśmy stworzeni, by żyć wśród kolorów. Barwy wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Norweska ekspertka radzi, jak wykorzystywać je w architekturze, wnętrzach i własnej szafie.
 
W styczniowym numerze „Czterech Kątów” ponadto:

  • METAMORFOZA SYPIALNI – Sypialni daleko było do przytulnego azylu. Wstawione do niej meble nie tworzyły spójnego zestawu. Nastroju nie tworzyły też pomalowane na żółto ściany. Niby było tu wszystko, co potrzebne, a jednak zdecydowanie brakowało klimatu i stylu! – i tak narodził się pomysł by odmienić sypialnię.
  • STÓŁ I STYL – odświętne nakrycia w klimatach glamour, boho, vintage, loft - Eksperymenty są interesujące i ożywcze, nawet przy tak uroczystej okazji jak święta. Zaskocz rodzinę zupełnie nowym nakryciem stołu.
  • LAMPY NA ZIMOWĄ CHANDRĘ – jesienią i zimą doskwiera nam brak dziennego światła. Im krótszy dzień, tym gorsze nasze samopoczucie. Możemy je jednak poprawić, włączając leczniczą lampę.
  • NATURALNE OZDOBY ŚWIĄTECZNE – zapach pomarańczy, jabłek z cynamonem, świerku albo sosny towarzyszy nam w czasie świąt od pokoleń. Warto pielęgnować starą tradycję i udekorować dom tym, co dała nam natura.


Numer w sprzedaży od 5 grudnia.

Styczniowe Cztery Kąty
Styczniowe Cztery Kąty
mat. promocyjne
    Więcej o:

Skomentuj:

Styczniowe "Cztery Kąty" już w sprzedaży!