Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ekspresy do kawy - hitowe modele w świetnych cenach

red.

Ekspresy do kawy do tanich nie należą. Podpowiadamy, które modele wybrać, by cieszyć się świetną jakością aromatycznej kawy za niską cenę! Wybrane przez nas modele cieszą się ogromną popularnością.

Ekspresy do kawy z wyprzedaży
Ekspresy do kawy z wyprzedaży
fot. Homebook

Ekspres do kawy to marzenie niemal każdego kawosza, jednak jego cena może przyprawić o ból głowy. Na szczęście nie musi to oznaczać końca marzeń o własnym ekspresie do kawy. Wyprzedaże to wyjątkowa okazja, by upolować swój wymarzony sprzęt, płacąc za niego nawet kilkakrotnie mniej. Co więcej – ekspres poza swoją praktyczną funkcją może wspaniale udekorować kuchnię, dodając jej charakteru.

Ekspres do kawy
Ekspres do kawy
Fot. Homebook

Jaki ekspres do kawy wybrać?

Wybór ekspresów do kawy jest naprawdę bogaty. Największą popularnością cieszą się ekspresy ciśnieniowe, które dzielimy na automatyczne, kolbowe i kapsułkowe. Cena ekspresów zależy od konkretnego modelu, funkcji oraz marki, jednak zanim zdecydujemy się na konkretny, warto zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania. Ekspres automatyczny to świetna propozycja dla tych, którym zależy na oszczędności czasu. Urządzenie ma wbudowany młynek, dzięki czemu kawa zawsze jest świeżo zmielona, oraz dyszę do spieniania mleka. W ekspresie przygotujemy praktycznie każdy rodzaj kawy: latte, cappuccino, espresso czy americana, a także podgrzejemy mleko do kakao.

Do wyboru jest także ekspres na kapsułki. W tym przypadku trzeba pamiętać, by używać jedynie kawy zalecanej przez producenta. Ekspresy kapsułkowe zachęcają do nabycia stylowym wyglądem - nie zajmują w kuchni dużo miejsca, są banalnie łatwe w obsłudze i dostępne w atrakcyjnych cenach. Urządzenie zajmuje mało miejsca, łatwo je wyczyścić. Oprócz kawy, w ekspresie można zrobić gorącą czekoladę lub inne napoje – wszystko zależy od oferty producenta wybranego przez nas ekspresu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Ekspresy do kawy - hitowe modele w świetnych cenach