Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przytulny dom w Pile z etnicznym akcentem

red.

W poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji trafiliśmy na projekt aranżacji domu autorstwa studia EWEM. Urządzone z dbałością o przejrzystość układu, pełne kojących barw i ocieplających wnętrza atrybutów przyciągnęło naszą uwagę.

Przytulny dom w Pile z etnicznym akcentem
Przytulny dom w Pile z etnicznym akcentem
Fot. Grzegorz Popiołek/ www.ewem.pl

Agnieszka – z zawodu nauczycielka matematyki i fanka dobrego rocka. Szymon – inżynier i złota rączka. Do tej pory mieszkali w małym mieszkaniu. Znaleźli 140-metrowy dom w Pile w stanie deweloperskim. Myśląc o aranżacji wykluczyli styl glamour. Marzyły im się przytulne i funkcjonalne wnętrza, które umożliwią im spokój, wyciszenie, spotkania z przyjaciółmi przy dużym stole. Gdzie będą mogli spełniać swoje pasje: jej muzyczne i jego kulinarne. W efekcie powstała przestrzeń z kątem do słuchania muzyki i ekspozycją zdjęć oraz autografów artystów oraz dużą funkcjonalną kuchnią i jadalnią.

We wnętrzach znajdziemy zarówno inspiracje stylem skandynawskim, jak i japońską sztuką aranżowania wnętrz. Bazą są subtelne barwy ziemi: biele, szarości, beże i drewno. Przestrzeń uatrakcyjnią etniczne akcenty, które ocieplają kompozycję – czerwona cegła na ścianie, żeliwna koza w salonie oraz ława w piękny marokański wzór.

Uważam, że w tym projekcie jeszcze kluczową rolę ogrywa świetlenie. W naszej części geograficznej panuje deficyt światła

– podkreśla Edyta Wełnicka, projektantka ze studia Ewem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Przytulny dom w Pile z etnicznym akcentem