Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kupujesz ekspres kapsułkowy? Sprawdź ofertę napojów

red

Ekspresy kapsułkowe cieszą się coraz większą popularnością. Smukły, elegancki wygląd, łatwość obsługi i relatywnie niska cena zachęcają do nabycia. Przed zakupem ekspresu warto sprawdzić ofertę napojów, ponieważ każdy rodzaj kapsułek współpracuje z innymi ekspresami.

Kupujesz ekspres kapsułkowy? Sprawdź ofertę napojów. Dolce Gusto oferuje aż 31 rodzajów
Kupujesz ekspres kapsułkowy? Sprawdź ofertę napojów. Dolce Gusto oferuje aż 31 rodzajów
Fot. materiały producenta, dolce gusto, kolaż ładnydom

Na polskim rynku znajdziemy wiele rodzajów kaw w kapsułkach. Niestety nie wszystkie pasują do każdego modelu ekspresu, dlatego warto przed zakupem upewnić się co do rozmiaru. Ekspresy kapsułkowe działają automatycznie. Do pojemniczka wkładamy szczelnie zapakowaną kapsułkę z miksturą świeżej kawy, a urządzenie zamienia ją w gotowy, aromatyczny napój.

Mocne i wyraziste w smaku espresso, subtelne cappuccino czy aromatyczne latte macchiato? W ofercie Dolce Gusto znajdziemy aż 31 rodzajów kapsułek. Wśród nich aromatyczne arabicy, kawy mleczne, wersje smakowe z karmelem lub wanilią, herbata, a także kakao lub gorąca czekolada. Kapsułki możemy nabyć w opakowaniach po 16 lub 30 sztuk. Kilkanaście kapsułek to wydatek około 20 złotych.

Sam ekspres kapsułkowy to nieduży wydatek, porządny model kupimy za mniej niż 800 złotych. Większym wydatkiem są kapsułki. Niestety są droższe od kawy w ziarnach i musimy pamiętać o regularnym uzupełnianiu zapasów. Nie powinniśmy stosować zamienników kapsułek, ponieważ każdy ekspres ma inne wymogi, a włożenie kapsułek niedostosowanych do urządzania może go uszkodzić. Mimo wszystko kawa w kapsułkach to świetne rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym biegu, które stawiają na wygodę i łatwość obsługi sprzętu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kupujesz ekspres kapsułkowy? Sprawdź ofertę napojów