Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dwupoziomowy apartament w bieli i szarościach

red.

Jasne kolory i dużo drewna. Umiar i nowoczesność. Wnętrza mieszkania w pięknej wrocławskiej dzielnicy Biskupin zostały zaprojektowane dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci.

Mieszkanie zachwyca przestronnością - ma ponad 100 m kw. Pierwotnie przestrzeń traciła na funkcjonalności m.in. z powodu ściany w kuchni, która oddzielała ją od salonu oraz odsłoniętej klatki schodowej prowadzącej z parteru na piętro, która była nieco „za ciężka” wizualnie. Postanowiono wprowadzić kilka zmian w układzie. W efekcie zaproponowanych przez biuro Partner Design przeróbek apartament zyskał lżejszy wygląd, eleganckie kolory, więcej światła.

Mieszkanie dzieli się na część dzienną z aneksem kuchennym, strefą jadalni, wypoczynku, łazienką i toaletą oraz część prywatną na piętrze, gdzie znajdują się dwa pokoje, garderoba i druga łazienka.

Neutralna kolorystyka – biele, beże, szarości i drewno – pozwoliła na większą swobodę w wyborze stylistyki pomieszczeń. Zdecydowano się na nowoczesne wzornictwo z lekkim zabarwieniem skandynawskim. Większość pomieszczeń jest utrzymana w spokojnej tonacji, ale wyjątek od zasady stanowi pokój dzieci: kolorowy, zwariowany, z poczuciem humoru.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dwupoziomowy apartament w bieli i szarościach