Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Chińska porcelana inaczej

Maja Święcicka

Energetyczna i pełna koloru kolekcja ceramiki Gathering to pierwszy produkt studia Saniyo z Hong Kongu. Młodzi projektanci stworzyli tę serię z myślą o ludziach ceniących sobie nowoczesny design i funkcjonalność.

Na zastawę składają się różnych rozmiarów misy i miseczki, filiżanki, talerze i podstawki. Projektanci chcieli, żeby przechowywanie ich zastawy było tak łatwe i przyjemne jak jej używanie. Dlatego mniejsze miseczki elegancko mieszczą się w tych większych i zajmują bardzo mało miejsca. Łatwo znaleźć tutaj analogię to rosyjskiej matrioszki - była to jedna z inspiracji projektantów.

Kolekcja może być używana jak typowa zastawa obiadowa, ale nie tylko. Została tak zaprojektowana, żeby służyć w wielu sytuacjach. Sprawdzi się na rodzinnym śniadaniu, kolacji we dwoje i zmieści niewielki poczęstunek na domowym przyjęciu.

„Tworząc Gathering mieliśmy nadzieję, że będzie to kolekcja która wprowadzi trochę kolorowej inspiracji do codziennego życia. Chcemy, żeby w słodki sposób przypominała nam, jak wyjątkowy jest czas, który spędzamy ucztując z najbliższymi. Powinniśmy się nim naprawdę cieszyć. Z wdzięcznością.” - mówią projekanci z Saniyo.

Gathering to uniwersalny, kolorowy i bardzo oryginalny akcent we wnętrzu. Kolekcję można zamówić na stronie Saniyo: saniyohk.com. Jest ona efektem współpracy ze studiem chiandchi z Tajwanu, których stronę również warto odwiedzić: chiandchi.com

Skomentuj:

Chińska porcelana inaczej