Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czyste powietrze, zdrowe życie

materiał reklamowy

W świecie pełnym zgiełku i dynamicznego stylu życia zdrowie staje się priorytetem, zwłaszcza w obliczu wielu wyzwań klimatycznych, w tym zanieczyszczenia powietrza, z którym mierzymy się też w Polsce. Ale czy możemy zadbać o swoje zdrowie, nie rezygnując z aktywnego trybu życia? Odpowiedź brzmi tak, a kluczem do tego może być stosowanie oczyszczaczy powietrza, które przenoszą czyste powietrze prosto do naszych modnych wnętrz.

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG60E-L Plasmacluster
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG60E-L Plasmacluster
SHARP

Obecnie oczyszczacze powietrza przestają być jedynie urządzeniem technologicznym. Stają się wręcz modnym dodatkiem do wnętrz. Designerskie oczyszczacze, harmonijnie wpasowujące się w nowoczesne aranżacje, to must-have każdego poszukującego piękna estety. Przykładem takiego urządzenia, które dodatkowo ma zintegrowaną funkcję nawilżania powietrza jest Sharp UA-HD40E-L. Dostępne jest ono w dwóch kolorach – jasnoszarym i brązowym. Zastosowana w nim, inspirowana naturą, technologia zbilansowanej jonizacji Plasmaclusterster eliminuje smog, wirusy, alergeny, bakterie oraz pleśń. Pięciostopniowy system filtracji pozwala na usunięcie z powietrza aż 99,97 proc. zanieczyszczeń. Model ten sprawdzi się w pomieszczeniach do 26 m kw.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L
Sharp

Instagram to nie wszystko

Choć wnętrza pokazywane na Instagramie wydają się być idealnie czyste, to niekoniecznie dotyczy to samego powietrza. Wspomnieliśmy już o modelu przeznaczonym do średniej wielkości pomieszczeń, ale warto wiedzieć, że oczyszczacz dobieramy do przestrzeni w jakiej ma pracować. Jeśli Wasz pokój jest duży (nawet do 50 m kw. ), zwróćcie uwagę na Sharp UA-HG60E-L. Podobnie jak wcześniejszy model, dysponuje technologią Plasmacluster oraz funkcją nawilżania. Jakość powietrza kontrolowana jest przy pomocy aż sześciu czujników monitorujących siedem czynników, m.in. temperaturę, wilgotność i kurz oraz światło. Dzięki temu urządzenie automatycznie zwiększa prędkość pracy wentylatora po wyczuciu zanieczyszczeń lub przygasza panel wyświetlacza w nocy, kiedy w pomieszczeniu zgasną światła.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PG50E-W
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PG50E-W
SHARP

Dobry mikroklimat

Ci, którzy w domu nie potrzebują nawilżania, powinni zainteresować się modelem UA-PG50E-W. Jest on również wyposażony w firmową technologię Sharp Plasmacluster. Urządzenie może oczyścić powietrze w pomieszczeniach do 40 m kw. i tak, jak wszystkie oczyszczacze Sharp Ultimate Air sprawdzi się nie tylko zimą, ale też latem czy wiosną, kiedy wielu osobom doskwierają alergie. O jego skuteczności w eliminacji pyłków i alergenów, znajdujących się w powietrzu, świadczą liczne certyfikaty, np. atest PZH oraz Certyfikat Allergy UK.

    Więcej o:

Skomentuj:

Czyste powietrze, zdrowe życie