Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czystość na 140 lat, jedyna w swoim rodzaju promocja od Vorwerk: 40 rat na 140 lat

mat. prasowe

Z okazji okrągłych 140 lat na rynku firma Vorwerk przedstawia promocję, jakiej nigdy wcześniej nie było! Co przygotował producent systemu do utrzymania czystości Kobold? Mowa tu o ofercie „40 rat na 140 lat”, która jest dostępna tylko w terminie od 2 sierpnia do 27 sierpnia 2023 r.

Czystość na 140 lat, czyli jedyna w swoim rodzaju promocja od Vorwerk – 40 rat na 140 lat
Czystość na 140 lat, czyli jedyna w swoim rodzaju promocja od Vorwerk – 40 rat na 140 lat
mat. prasowe

Historia marki Vorwerk sięga 1883 roku, kiedy to Carl Vorwerk założył małą fabrykę dywanów, dającą podwaliny pod dzisiejszą globalną firmę. Z kolei w 1930 roku stworzono pierwszy pionowy odkurzacz Kobold, który odmienił sposób utrzymania czystości w milionach domów na całym świecie.

Obecnie w sprzedaży bezpośredniej dostępny jest innowacyjny, modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7, który w połączeniu z inteligentnym robotem sprzątającym Kobold VR7 zapewnia idealnie czysty dom. Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu Twój dom będzie lśnił czystością od podłogi aż po sufit, a sprzątanie zostanie wykonane nawet wtedy, gdy domownicy przebywają poza domem.

Z okazji jubileuszu istnienia marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje bardzo dogodne warunki finansowania. W ramach promocji „40 rat na 140 lat” można wybrać dogodny dla siebie plan płatności z zerowym oprocentowaniem. Dostępne rodzaje rozłożenia płatności to 10,20, 36 lub nawet 40 rat bez żadnych dodatkowych kosztów.

Czas trwania promocji „40 rat na 140 lat”: 2 – 27 sierpnia 2023 r. Raty: 10, 20, 36, 40 rat 0%.

                                                                               ***

O Vorwerk

Firma Vorwerk rozpoczęła swoją działalność 140 lat temu, w 1883 roku w Niemczech w Wuppertalu i tam znajduje się jej główna siedziba. Początkowo firma była fabryka dywanów, w roku 1929 rozpoczęła produkcję sprzętu gospodarstwa domowego – odkurzacza Kobold. Dziś jest międzynarodowym przedsiębiorstwem obecnym w ponad 70 krajach, w tym w Australii, Chinach i USA oraz światowym liderem sprzedaży bezpośredniej wysokiej jakości sprzętu AGD. W Polsce Vorwerk obecny jest od 1995 roku, a jego główna siedziba mieści się we Wrocławiu.

W ciągu 28 lat obecności urządzenia Thermomix® na polskim rynku na jego zakup zdecydowało się blisko 1,5 miliona klientów. Obecnie w Polsce sprzedawany jest w modelu sprzedaży bezpośredniej już piąty model urządzenia – Thermomix® TM6. Vorwerk oferuje też swoim klientom Modułowy system do utrzymania czystości Kobold. System, którego sercem jest pionowy, bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy Kobold VK7 zapewnia, wraz z rozbudowanym kompletem przystawek i akcesoriów oraz robotem sprzątającym VR7 i stacją dokującą, zapewnia najwyższy poziom sprzątania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Czystość na 140 lat, jedyna w swoim rodzaju promocja od Vorwerk: 40 rat na 140 lat