Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dachówka ceramiczna Röben PIEMONT nagrodzona Złotym Medalem MTP – Budma 2020

MP

Dachówka ceramiczna PIEMONT firmy Röben została wyróżniona za innowacyjność Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Rokrocznie do tego konkursu zgłaszanych jest niemal 500 produktów, jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Piemont grafitowy angobowany
Piemont grafitowy angobowany
Fot. Röben

Złoty Medal MTP BUDMA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród przyznawanych innowacyjnym produktom najwyższej jakości, dlatego bardzo się cieszymy, że to właśnie dachówka ceramiczna PIEMONT, zdobyła uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego. Nagroda jest potwierdzeniem, że nasz produkt jest nie tylko nowoczesny, ale również godny zaufania. Cechą charakterystyczną dachówki ceramicznej PIEMONT, dzięki której zdobyła ona to prestiżowe wyróżnienie jest przesuwność - wynosząca aż 38mm. Taka tolerancja między maksymalnym zsuwem a rozsuwem sprawia, że dachówki te doskonale sprawdzają się nie tylko na nowych dachach, ale również na remontowanych, w których warunkiem koniecznym jest dostosowanie pokrycia do zastanej więźby. Co więcej, jest to produkt w pełni naturalny, ekologiczny i bezpieczny – zarówno dla środowiska, jak i dla zdrowia domowników.

Agnieszka Spychała kierownik działu marketingu firmy Röben
Piemont_grafitowy angobowany
Piemont_grafitowy angobowany
Fot. Röben

Dachówka ceramiczna

Dachówki PIEMONT dostępne są w trzech wariantach wykończeniowych – naturalnym, angobowanym i glazurowanym – oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, m.in. miedzianej, antracytowej i grafitowej. Nawet najbardziej wymagający inwestorzy z łatwością dopasują je zatem do swoich projektów.

Do 30 stycznia br. trwa również głosowanie konsumentów na najlepszy produkt na targach BUDMA 2020, w którym można oddawać głosy na dachówkę PIEMONT, do czego serdecznie zachęcamy. Zagłosuj>>

Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się na stornie producenta >

    Więcej o:

Skomentuj:

Dachówka ceramiczna Röben PIEMONT nagrodzona Złotym Medalem MTP – Budma 2020