Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

De Dietrich wspiera WOŚP podczas 30. finału

MP

Z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy firma BDR Thermea Poland dołącza do wsparcia okulistyki dziecięcej. Firma przekazała na charytatywną licytację najnowszy produkt ze swojej oferty - zestaw klimatyzacji CLIM’UP marki De Dietrich.

De Dietrich dla WOŚP
De Dietrich dla WOŚP
Fot. De Dietrich

W ramach 30. finału Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie tylko zbiera datki do puszek, ale także gromadzi środki z charytatywnych aukcji sponsorów w serwisie Allegro. Firma BDR Thermea Poland wspiera WOŚP, przekazując na licytację zestaw klimatyzacji CLIM’UP o mocy 3,6 kW. Cena wywoławcza to 500 zł, aukcja potrwa do  5 lutego 2022 roku. Jest ona dostępna pod linkiem: DE DIETRICH Zestaw klimatyzacji CLIM'UP (3,6 kW).

W tym roku WOŚP pomaga okulistycznym oddziałom szpitalnym, na których leczeni się najmłodsi pacjenci, zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia chorób oczu. Z zebranych pieniędzy zostanie zakupiony najnowocześniejszy sprzęt, m.in. do badania dna oka, pomiaru ciśnienia śródgałkowego, pomiaru kąta zeza, a także tomografy dna oka, mikroskopy, stoły operacyjne i angiograf do leczenia siatkówczaka - groźnego i najczęstszego nowotworu gałki ocznej u dzieci.

Choroby oczu to poważny problem zdrowotny, który wpływa na rozwój człowieka. Najczęściej można spotkać się z krótkowzrocznością spowodowaną m.in. nadmiernym korzystaniem z urządzeń elektronicznych, co jest prawdziwą plagą naszych czasów. Ale choroby oczu to także także jaskra, zaćma, nowotwory czy groźne urazy. A ponieważ w okulistyce duże znaczenie ma wczesna diagnostyka i szybkie rozpoczęcie leczenia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera oddziały okulistyczne, w których leczone są dzieci.

Firma BDR Thermea Poland włącza się do akcji i przekazuje na licytację najnowsze urządzenie ze swojej oferty w postaci pompy ciepła monosplit powietrze/powietrze - zestaw klimatyzacji CLIM’UP o mocy 3,6 kW składający się z jednostki zewnętrznej MOSE 35 oraz jednostki wewnętrznej UME 35.

CLIM’UP to nie tylko wysoka klasa energetyczna i znakomita wydajność, ale także niski poziom hałasu, łatwy montaż, elegancki design i komfortowe użytkowanie. Dzięki kilku trybom pracy CLIM’UP sprawdzi się w różnych warunkach: może chłodzić, ogrzewać, osuszać i wentylować pomieszczenie. Tryb nocny zapewnia wysoki komfort akustyczny w porze odpoczynku, opcja zapobiegania przeciągom i opcja turbo pozwalają cieszyć się przyjemnym chłodem lub ciepłem w kilka chwil, a antybakteryjne samoczyszczenie sprawia, że eksploatacja klimatyzacji jest higieniczna i wygodna.

Wszystkie informacje o zestawie CLIM’UP znajdują się na stronie aukcji na platformie Allegro: DE DIETRICH Zestaw klimatyzacji CLIM'UP (3,6 kW).

    Więcej o:

Skomentuj:

De Dietrich wspiera WOŚP podczas 30. finału