Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Designerskie kabiny prysznicowe na miarę salonu kąpielowego

Artykuł sponsorowany

Jest wiele elementów wyposażenia, które pomagają przemienić łazienkę w salon kąpielowy. Stylowa armatura, płytki, meble, ale również kabina prysznicowa w nietypowych kolorach - szczotkowanego złota, miedzi, niklu i gunmetalu.

Essenza Pro Brushed Copper
Essenza Pro Brushed Copper
Radaway

Jaki jest przepis na elegancką łazienkę?

Elegancka łazienka to miejsce, które łączy funkcjonalność z wyszukanym stylem. Dziś największą popularnością cieszą się aranżacje utrzymane w stonowanych, neutralnych barwach. Znajdziemy tu nawiązania do działającego kojąco świata natury, czego wyrazem jest ogromna popularność różnego rodzaju wzorów kamienia, motywów drewna i roślin. Pojawiają się tu zatem wodoodporne tapety z wyrazistymi wzorami, czy też odważne połączenia materiałów i tekstur. Ogromna rola przypada również starannie rozplanowanemu oświetleniu. Czy to w postaci rozsianych świetlnych punktów – reflektorów, dekoracyjnych kinkietów, czy listew ledowych - ambientowo podświetlających szafkę, półkę, niszę na kosmetyki pod prysznicem lub lustro.

Kabina prysznicowa Brushed GunMetal
Kabina prysznicowa Brushed GunMetal
Radaway

Uwaga skupia się dosłownie na każdym detalu. Dotyczy to także kabin prysznicowych i parawanów nawannowych, których szczotkowane, metalowe elementy w szlachetnych odcieniach złota, miedzi, niklu i gunmetelu, wynoszą ich design na najwyższy estetyczny poziom. Tego rodzaju modele proponuje marka Radaway. Nowości polskiego producenta emanują subtelnym luksusem i wizualną delikatnością, która jest tak oczekiwana w dzisiejszych czasach. Znajdziemy je w serii kabin: Furo, Essenza Pro oraz Modo New. Z tej różnorodnej gamy łatwo jest dobrać rozwiązanie idealnie wpisujące się w koncepcję wymarzonej łazienki.

Poznajmy cztery najmodniejsze kolory kabin prysznicowych Radaway

Brushed Gold – szczotkowane złoto dodające łazience subtelnych, biżuteryjnych akcentów. Tego rodzaju kabina to propozycja do wnętrz zaaranżowanych z kobiecą subtelnością albo… z królewskim szykiem! Znakomicie komponuje się z estetyką art déco, mid-century modern, modern, classic czy glamour. Wprost nie może się bez niej obyć łazienka w stylu nowoczesnego eklektyzmu.

Brushed Copper – szczotkowana miedź wzbogacająca wnętrze w wyważony sposób i dodająca mu ponadczasowej szlachetności. To znakomity wybór do aranżacji w duchu retro i loft, ale też projektów z jednej strony pełnych elegancji, a z drugiej - bliskich naturze. Miedź z wykończeniem szczotkowanym wspaniale łączy się m.in. z marmurem (polerowanym lub nie), łupkiem, betonem oraz ceramiką w najróżniejszych kolorach – od bieli po butelkową zieleń, granat i czerń.

Brushed Nickel – szczotkowany nikiel wyróżnia się delikatnie złamanym odcieniem srebra. Ten ciepły ton zachwyca czułych na niuanse estetów. Jest jednocześnie wyborem wprost uniwersalnym. Bezpretensjonalny i dyskretny, nigdy się nie opatrzy ani nie wyjdzie z mody. Równie dobrze łączy się z kolorami ciepłymi, jak i chłodnymi. Będzie pasować do łazienki zarówno nowoczesnej, jak i stylizowanej w duchu retro albo tak modnego dziś modernizmu.

Brushed GunMetal – szczotkowany gunmetal bliski jest matowej czerni, jednak ma znacznie więcej głębi, a przy tym wspaniale współpracuje ze światłem. Kabina z takim wykończeniem będzie pasować do łazienki loftowej i minimalistycznej, a także rustykalnej, bliskiej naturze lub nawiązującej do stylu japandi. Gdziekolwiek się znajdzie, wykreuje wyjątkową atmosferę kąpieli.

Nowe wykończenia kabin prysznicowych Radaway łączą w sobie szlachetność i subtelność wizualną, które są tak potrzebne w dzisiejszych czasach. Wprowadzają do łazienek dyskretny luksus, dodając codziennym czynnościom iskrę poezji, zamiast surowego realizmu. Zapraszamy na www.radaway.pl, aby odkryć więcej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Designerskie kabiny prysznicowe na miarę salonu kąpielowego