Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dodaj życia swoim wnętrzom z nową, ceramiczną farbą Dulux Ambiance Ceramic

Materiały prasowe

Jak stworzyć idealnie zaaranżowane kolorystycznie wnętrze w  wymarzonym stylu? Gdzie szukać inspiracji, która pomogłaby uzyskać upragniony efekt? Marka Dulux od AkzoNobel przedstawia nowy, wyjątkowy produkt Dulux Ambiance Ceramic, najwyższej jakości farbę ceramiczną do ścian i sufitów. Jej obejmująca 40 kolorów paleta została skomponowana w 4 stylach: od klasycznych, eleganckich przez neutralne i ponadczasowe, do współczesnych, intensywnych barw, które ze sobą współgrają i ułatwiają dobór odcieni. Zastosowana w niej technologia sprawia, że Dulux Ambiance Ceramic zachwyca głębią kolorów a jednocześnie odznacza się wyjątkową trwałością.

Dulux Ambiance Ceramic w sypialnii
Dulux Ambiance Ceramic w sypialnii
Fot. Dulux

Dulux Ambiance Ceramic inspiruje do zmian oraz pomaga stworzyć własny, niepowtarzalny styl, czy pragniesz otulić się nowoczesnym minimalizmem, tradycyjną elegancją, ponadczasową klasyką, czy też kojącą naturą. Dzięki niej w łatwy sposób otoczysz się zmysłowymi wnętrzami, które sprawią, że
z radością wracać będziesz do domu.

Inspirujące wnętrza w Twojej atmosferze

Ta wysokiej jakości farba z segmentu premium oferuje 40 wyjątkowych kolorów, pogrupowanych w 4 paletach – Atmosferach:

  • Neutral Colours,
  • Future Design,
  • Elegant Classics
  • i Trendy Ideas.

Każda Atmosfera to 10 barw, umożliwiających unikalne połączenia i samodzielne tworzenie inspirujących
a jednocześnie harmonijnych wnętrz.

Jeśli komfortowo czujesz się wśród ponadczasowych odcieni beżów i świeżych szarości, które nigdy nie wyjdą z mody, a jednocześnie chcesz rozjaśnić swój dom, zainspiruj się, pasującą do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza, paletą Neutral Colours.

Pragnąc nadać swemu wnętrzu szlachetnego, nieco majestatycznego charakteru, zaczerpnij z Elegant Classics, palety klasycznych barw, inspirowanych tradycją.

Future Design z kolei to paleta dla Ciebie, jeśli najlepiej odnajdujesz się w otoczeniu natury. Występujące w niej barwy ziemi, które doskonale współgrają z przyrodą, drewnem czy zielenią i ułatwiają wprowadzenie jej do Twego mieszkania.

Jeśli zaś chcesz przydać swemu wnętrzu nieco optymizmu i niepowtarzalności, aby na co dzień budziło Twą pasję do życia, otocz się kolorami Trendy Ideas – doskonale sprawdzającymi się w przestrzeniach w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, kreującymi niepowtarzalne aranżacje.

 

Wysoka jakość dla trwałości i głębi kolorów

Dulux Ambiance Ceramic to wysokiej jakości farba, w której zastosowana została technologia HD Colour. Zapewnia ona trwałość i utrzymanie głębi kolorów, a także sprawia, iż kolory nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Z kolei technologia ceramiczna powoduje odporność na plamy, a także zmywanie i  szorowanie.

Produkt może być stosowany na różnorodnych powierzchniach, począwszy od tynków cementowych i cementowo-wapiennych, przez podłoża gipsowe, płyty kartonowogipsowe, po tapety papierowe i z włókna szklanego.

Ponadto Dulux Ambiance Ceramic  ma niski poziom zapachu, a także charakteryzuje się wysoką siłą krycia. Warto zwrócić uwagę na wydajność farby, która wystarcza na powierzchnię aż do 16m2/l. Wszystkie te czynniki, a także optymalny czas schnięcia sprawiają, iż malowanie jest bardzo proste, a wnętrza zachwycają swymi głębokimi i różnorodnymi kolorami oraz pozwalają czerpać z nich radość każdego dnia.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dodaj życia swoim wnętrzom z nową, ceramiczną farbą Dulux Ambiance Ceramic