Elegancka aranżacja wnętrz domu pod Poznaniem
Dom Pauliny znajduje się pod Poznaniem, w malowniczej miejscowości zlokalizowanej niedaleko Puszczy Zielonki. Wzory i kolory właścicielka zestawia według własnego uznania, przeplata style, nie zatracając się przy tym w proporcjach czy ilości dodatków. Stawia na przytulność i eklektyzm. Razem z mężem mają tu wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia.

Wszystko funkcjonuje tu w harmonii. Salon w neutralnej palecie barw zaprasza do odpoczynku i zachwyca widokiem na las. Dominują tu dwa kolory - chłodny odcień szarości i ciemny błękit. O ile pierwszy można zauważyć w wielu realizacjach, to drugi jest już wyraźnym kontrastem, zwracającym na siebie uwagę. Sposób, w jaki wchodzi w grę z neutralnymi barwami, pomaga wydobyć ich ukryte odcienie. Szare sofy i drewniane elementy wprowadzają do pomieszczeń powiew świeżości. Ogólny efekt jest subtelny i spokojny.
Dla Pauliny sercem domu jest jadalnia - a w niej piękny stół. To przy nim wraz z mężem spotykają się z przyjaciółmi, pisząc swoją historię. Tu jedzą wspólnie posiłki, celebrują ważne wydarzenia czy niedzielne śniadania. Dębowy stół Avangarde z polskiej manufaktury Miloni od razu skradł ich serca i stanął w najbardziej charakterystycznym pomieszczeniu w domu.
Uwielbiamy łączyć nowe ze starym. Wizyty na targach staroci należą do naszych rodzinnych rytuałów. To tam często znajdujemy perełki wnętrzarskie, talerze, filiżanki, porcelanowe wazony, ale też meble, które z chęcią potem odnawiamy. Dębowe stoliki nocne, które stoją w sypialni, znaleźliśmy właśnie na pchlim targu. Po przemalowaniu na czarno nabrały zupełnie nowego charakteru.
Poza stołem Miloni uwagę zwraca także piec kaflowy, wykonany tradycyjną metodą przez jednego z najlepszych zdunów w Polsce. Kafle pochodzą z rodzinnej kaflarni na Podlasiu. Ciepło pieca jest nie do podrobienia, to przy nim domownicy spędzają większość jesiennych i zimowych wieczorów.
Na piętrze znajdują się: sypialnia, łazienka, pokój gościnny i gabinet. W sypialni uwagę przykuwa komoda w pepitkę Spilla Furniture na mosiężnych nogach, która stanowi kontrast do łóżka z różowym wezgłowiem. Widać, jak bardzo gospodyni, której dom można podglądać na instagramowym profilu minta.studio, lubi łączyć ze sobą wzory, kształty i formy, tworząc przestrzeń pełną indywidualizmu, wyrażającą to, co domownikom w duszy gra.
Więcej na: www.miloni.pl.











- Więcej o:
![Dom na Kaszubach - przestrzeń zakorzeniona w tradycji i naturze Dom na Kaszubach - przestrzeń zakorzeniona w tradycji i naturze]()
Dom na Kaszubach - przestrzeń zakorzeniona w tradycji i naturze
![Dom na skraju lasu w Oławie - projekt pracowni Habitat Dom na skraju lasu w Oławie - projekt pracowni Habitat]()
Dom na skraju lasu w Oławie - projekt pracowni Habitat
![Burgundowy modern classic na Mokotowie Burgundowy modern classic na Mokotowie]()
Burgundowy modern classic na Mokotowie - projekt Deer Design
![Małe mieszkanie w minimalistycznym stylu Małe mieszkanie w minimalistycznym stylu]()
Małe mieszkanie w minimalistycznym stylu
![LesCherries - projekt WZ Studio LesCherries - projekt WZ Studio]()
Butik jako przestrzeń spotkania mody i architektury
![Studio Projektowania Wnętrz Inbalance Studio Projektowania Wnętrz Inbalance]()
Studio Projektowania Wnętrz Inbalance
![Mieszkanie w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy w Poznaniu Mieszkanie w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy w Poznaniu]()
Mieszkanie w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy w Poznaniu
![Apartament na warszawskim Powiślu - projekt Poco Design Apartament na warszawskim Powiślu - projekt Poco Design]()
Apartament na warszawskim Powiślu - projekt Poco Design









