Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

FAKRO już 30 lat na rynku!

opracowanie: Fakro

Firma FAKRO, znany w Polsce i na świecie producent okien dachowych rozpoczyna dzisiaj jubileuszowy rok. Dokładnie 30 lat temu, 22.01.1991 roku w Nowym Sączu Fakro Sp. z o.o. została zarejestrowana w Rejestrze Handlowym.

Fakro - 30 lat na rynku
Fakro - 30 lat na rynku
opracowanie: Fakro

Takie momenty są zawsze warte zatrzymania. Dla nas to przede wszystkim okazja do podziękowania zespołowi za pracę i zaangażowanie. Drużyna FAKRO to dzisiaj ponad 4000 osób. Entuzjaści, ze swoimi nowatorskimi pomysłami, kwalifikacjami, zaangażowaniem, to nasz największy kapitał – tłumaczy Ryszard Florek, pomysłodawca i współwłaściciel firmy FAKRO.

FAKRO to dzisiaj marka rozpoznawalna na całym świecie. Przez pierwsze lata funkcjonowania firmy rozwijaliśmy produkt i naszą działalność na rynku rodzimym. W latach dziewięćdziesiątych okna dachowe w Polsce były bardzo małe znane. Na początku skupiliśmy się więc na edukacji i promowaniu idei komfortowego życia na poddaszu z wykorzystaniem okien dachowych. Od razu postawiliśmy też na wysoką jakość produktu, innowacyjność i bycie z naszym produktem jak najbliżej Klienta – wyjaśnia Janusz Komurkiewicz, jeden ze ścisłych twórców firmy, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Firma niemal od początku działalności prezentowała swoje produkty na targach, stałych wystawach budownictwa, w składach materiałów budowlanych, błyskawicznie zdobywając zaufanie klientów. Pierwsze transporty okien dachowych wyruszyły pod marką FAKRO w 1994 roku do Holandii i na Słowację. Dzisiaj produkty FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie. W skład Grup FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

Zaczynaliśmy od jednego typu okna produkowanego w dwóch rozmiarach. Dzisiaj oferujemy pełną gamę rozmiarową okien dachowych o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania – dodaje Ryszard Florek. FAKRO jest także wiceliderem na światowym rynku schodów strychowych oraz producentem ekskluzywnych drewniano – aluminiowych okien pionowych pod marka FAKRO Innoview.

    Więcej o:

Skomentuj:

FAKRO już 30 lat na rynku!