Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Okno balkonowe Fakro gwiazdą Netflixa

sponsorowany

Od kilku dni okna balkonowe FGH-V P5 Galeria FAKRO są nową „gwiazdą” w amerykańskim show. Okna możemy podziwiać w trzecim odcinku, pierwszego sezonu popularnego serialu „Instant Dream Home” dostępnego na platformie Netflix. Program dostępny jest nie tylko w USA, ale także w wielu innych krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Okna balkonowe FGH-V P5
Okna balkonowe FGH-V P5
Fot. FAKRO

Założeniem programu jest przeprowadzenie szybkiego i profesjonalnego remontu wykonanego w domu ciągu zaledwie 12 godzin. Podczas tego krótkiego czasu pomieszczenia przechodzą całkowitą metamorfozę. Tym razem miejscem akcji było piękne miasto Atlanta, w którym mieszkają bohaterowie programu.

W tym odcinku ciemne pomieszczenie zostało doświetlone dużymi oknami balkonowymi FAKRO, co całkowicie odmieniło wnętrze. Montaż okien odbył się w iście amerykańskim stylu, bo przy użyciu helikoptera. Trzy duże okna Galeria połączone ze sobą, zapewniły mieszkańcom domu mnóstwo naturalnego światła, ciepło i energię. Okna stworzyły aranżacyjnie unikalną przestrzeń, otwierając mieszkanie na otoczenie. Piękny widok za oknem oraz możliwość otwarcia okien i stworzenia balkonów dodatkowo podniosły użyteczność całego domu. Mieszkańcy nową przestrzeń mogą wykorzystać do odpoczynku i relaksu.

Jesteśmy dumni, że amerykański producent programu zainteresował się naszym prestiżowym produktem. Okno Galeria zapewnia dostęp do światła, piękne widoki oraz komfort użytkowania. Funkcjonalność i design sprawiają, że okno balkonowe cieszy się dużym zainteresowaniem i najlepszymi opiniami wśród naszych klientów.

Polski produkt został doceniony i uznany przez ekspertów realizujących show oraz specjalistów z branży budowlanej. Czy jesteśmy zaskoczeni? Nie – okno balkonowe FGH-V P5 Galeria – jest prestiżowym produktem, spełniającym oczekiwania klientów na całym świecie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Okno balkonowe Fakro gwiazdą Netflixa