Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Firma CEMEX otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości

Mat. prasowe

Po raz trzeci firma CEMEX Polska otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii Cement, w uznaniu najwyższej jakości produktów i obsługi klienta oraz reputacji marki na rynku. Program Konsumencki Lider Jakości 2020 stanowi podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które zostały przeprowadzone na próbie ponad 16 tys. konsumentów

Firma CEMEX otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości
Firma CEMEX otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości
Fot. mat. prasowe

Marki nagradzane w programie mogą otrzymać Złote, Srebrne lub Brązowe Godło. Respondenci, którzy oceniali marki w kategorii Cement, uznali, że produkty z oferty CEMEX odznaczają się bardzo wysoką jakością, a marka jest godna zaufania. Firmę CEMEX ponownie uznano za najbardziej rozpoznawalną wśród wszystkich marek cementu dostępnych na polskim rynku.

 

Godło Konsumencki Lider Jakości to uznana marka konsumencka na rynku i cieszymy się, że drugi rok z rzędu konsumenci obdarzyli CEMEX zaufaniem. Niezmiennie kierujemy się w naszej działalności priorytetem, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług. Tegoroczne zmiany w opakowaniach cementów workowanych CEMEX to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Dążyliśmy do tego, aby nowe opakowanie było nowoczesne, atrakcyjne i funkcjonalne. Chcemy, aby opakowania przyczyniły się do wygody zakupu i użytkowania, ale przede wszystkim, żeby zapewniły gwarancję najwyższej jakości dla naszych klientów

mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego w CEMEX Polska.

Program Konsumencki Lider Jakości jest inicjatywą redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Na podstawie cyklicznie wykonywanych badań konsumenckich, opartych o zaawansowane metody badawcze i analityczne, program jest uznanym źródeł informacji na temat polskiego rynku produktów, czynników świadczących o wysokiej jakości wybranych produktów i usług, a także pozwala zaobserwować zmiany preferencji konsumentów z roku na rok.

CEMEX Polska należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. CEMEX oferuje szeroką gamę cementów najwyższej jakości, produkowanych w cementowniach w Chełmie, Rudnikach oraz w Przemiałowni Gdynia. Od 2010 roku CEMEX posługuje się również znakiem „Pewny Cement”, który stanowi potwierdzenie najwyższej jakości produkowanych cementów oraz ochrony konsumentów przed wyrobami, które nie spełniają wymagań normowych.

Skomentuj:

Firma CEMEX otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości