Wydarzenia

 • MS więcej niż OKNA z wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2021

  MS więcej niż OKNA z wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2021

  Wyróżnienie w kategorii okna elewacyjne trafiło do firmy MS więcej niż OKNA. Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

 • POiD XI KSP - Kongres Stolarki Polskiej ASM Blok TRENDY

  Czas na podsumowanie XI Kongresu Stolarki Polskiej

  Za nami XI Kongres Stolarki Polskiej, podczas którego uznani eksperci, m.in. z BCC, EY, Kirov Strategic Negotiators, Microsoft Technology Center czy PwC Polska, wygłosili fascynujące wystąpienia związane z cyfrową transformacją biznesu, dzieląc się z uczestnikami swoim know-how. Nic dziwnego zatem, że pierwsza digitalowa odsłona Kongresu, organizowanego przez Związek POiD, zgromadziła przed ekranami duże audytorium – co najmniej trzy razy większe niż podczas stacjonarnych edycji. Czas zacząć wdrażać zdobytą wiedzę w życie, w oczekiwaniu na następną odsłonę wydarzenia.

 • Praktyczny poradnik jak kupić mieszkanie?

  Praktyczny poradnik jak kupić mieszkanie?

  Zakup mieszkania to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Pomimo wysokich cen lokali, chętnych do posiadania własnego lokum nie brakuje. Od pomysłu do realizacji dzieli nas jednak kilka decyzji i odpowiedzi na pytania typu: gdzie chcę kupić mieszkanie?, ile mogę na nie wydać?, jaki kredyt muszę zaciągnąć? Itd. W poniższym tekście postaramy się podpowiedzieć, na co zwracać uwagę podczas zakupu mieszkania.

 • BUDMAT konkurs dla dekarzy

  BUDMAT - Konkurs dla dekarzy

  Budmat rozdaje nagrody i ogłasza dla wykonawców dachów konkurs "W przyszłość z Como"! Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami wystartował dziś, 27 kwietnia.

 • dachówka ceramiczna dachówka Koda creaton dach pokrycie dachowe dachówki dachówki ceramiczne

  Dachówka ceramiczna KODA – nowość w ofercie CREATON

  „Siła precyzji, lekkość formy” to stwierdzenie, które najlepiej określa nowość CREATON – dachówkę ceramiczną KODA. Produkt wprowadzony do oferty z początkiem kwietnia br. został stworzony z myślą o nowoczesnej architekturze. Stanowi odpowiedź na potrzeby inwestorów szukających na dach swojego domu modnej alternatywy dla typowej ceramicznej dachówki płaskiej.

 • castorama e-konferencja ładny dom cztery kąty wnętrza projektanci architekci branża wnętrzarska design

  Wnętrza 2.0, czyli jak zmieniły się potrzeby Polaków w czasach pandemii?

  To tytuł pierwszej e-konferencji Castoramy adresowanej dla architektów, projektantów i specjalistów w urządzaniu wnętrz z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej, którzy opowiedzą o nowych potrzebach klientów oraz najważniejszych zmianach i wyzwaniach w urządzaniu domowych przestrzeni w 2021 roku.

 • okna systemy okienne stolarka okienna wt2021 warunki techniczne ciepłe okna współczynnik u

  Aluprof zwycięża w rankingach jakości i zaufania debesto.com

  Rozwiązania okienno-drzwiowe ALUPROF SA znalazły się na pierwszym miejscu w zestawieniach przygotowanych przez największego polskiego eksportera stolarki za granicę, firmy Debesto.com. Produkty lidera wśród dostawców systemów aluminiowych wyróżniły się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

 • okna systemy okienne stolarka okienna wt2021 warunki techniczne ciepłe okna współczynnik u

  Nowe zasady projektowania budynków – Aluprof gotowy na WT2021

  Już wszystkie nowo powstające budynki w Polsce muszą spełnić warunki przedstawione w standardzie energetycznym Warunków Technicznych 2021. To kolejny krok do Europejskiego Zielonego Ładu, większej energooszczędności i dbałości o środowisko.

 • gwarancja okna aluprof produkty budowlane

  Aluprof wydłuża okresy gwarancji na swoje produkty

  Jednym z głównych celów firmy ALUPROF jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości. Od komponentów wykorzystywanych do produkcji systemów aluminiowych aż po wsparcie na budowie i obsługę gwarancyjną. Aktualnie stosowane technologie i procedury jakościowe zapewniają uzyskanie najwyższych finalnych parametrów produktów. W związku z tym podjęto decyzję o wydłużeniu okresów gwarancji dla wybranych rozwiązań.

 • wydarzenie branża budowlana międzynarodowe tragi budownictwa i architektury mtp build4future

  Dni Budownictwa i Architektury – Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD 4 FUTURE oraz Forum Designu i Architektury D&A

  Organizowane już po raz trzeci Forum Gospodarcze Budownictwa „Build 4 Future” w swojej najbliższej odsłonie podejmie najbardziej aktualne dla sektora tematy – tym razem dyskusje odbędą się on-line.

 • nagroda wyróżnienie kreator budownictwa Blachy Pruszyński Krzysztof Pruszyński blachodachówka blacha płaska panele na zatrzask

  Kreator Budownictwa Roku 2020 dla firmy Blachy Pruszyński

  To już kolejny raz, kiedy firma Blachy Pruszyński znalazła się pośród laureatów w konkursie Kreator Budownictwa Roku, który jest organizowany przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 • Blachy Pruszyński Ambasador Polskiej Gospodarki blacha dachowa blachodachówka blacha płaska panele na klik

  Ambasador Polskiej Gospodarki 2020 – wyróżnienie dla Blachy Pruszyński

  Tegoroczny konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” prowadzony przez Business Centre Club został rozstrzygnięty. Firma Blachy Pruszyński zdobyła ten tytuł w kategorii FIRMA GLOBALNA.

 • Firma CEMEX otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości

  Firma CEMEX otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości

  Po raz trzeci firma CEMEX Polska otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii Cement, w uznaniu najwyższej jakości produktów i obsługi klienta oraz reputacji marki na rynku. Program Konsumencki Lider Jakości 2020 stanowi podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które zostały przeprowadzone na próbie ponad 16 tys. konsumentów

 • Kampania Austrotherm "Twoje serce jest dla nas ważne"

  Producent styropianu Austrotherm ruszył z kampanią wizerunkową „Twoje serce jest dla nas ważne”

  Kampania Austotherm "Twoje serce jest dla nas ważne" oparta jest na trzech spotach reklamowych. Uwaga zostaje skupiona na potrzebie tworzenia dobra.

 • Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

  Szkolenia produktowo-montażowe

  Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia dla dekarzy, a także sprzedawców ze składów materiałów budowlanych. Ich efektem jest wzmocnienie kompetencji oraz umiejętności w zakresie montażu oraz doradztwa szerokiego asortymentu firmy.