Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Gotowy projekt domu. Czemu warto go kupić?

sponsorowany

Własny dom to bez wątpienia marzenie niemal każdego z nas. Niestety droga do jego realizacji często bywa niełatwa. Największe problemy dotyczą zwykle konieczności zgromadzenia odpowiednich funduszy, które pochłania nie tylko sama budowa i zakup materiałów, ale też zakup działki i projektu niezbędnego do rozpoczęcia prac. Projekty wykonywane na indywidualne zamówienie mogą pochłonąć spore sumy i znacznie podnieść wartość całej inwestycji.

Gotowy projekt domu. Czemu warto go kupić?
Gotowy projekt domu. Czemu warto go kupić?
Extradom

Tańszą alternatywą dla nich może być gotowy projekt. Najtańsze sprawdzone projekty Extradom.pl dostępne są w cenach zaczynających się już od nieco ponad dwóch tysięcy złotych. Mimo że nie pozwalają na realizację nietypowych wizji inwestorów, są wśród nich projekty naprawdę oryginalne, a duża różnorodność pozwala dobrać styl najlepiej dopasowany do zabudowy dominującej w danej okolicy.

Gotowe projekty domów. Od niewielkich budynków po duże inwestycje

We wspomnianym serwisie znajdziemy dziesiątki projektów, wśród których na pewno będzie ten, który świetnie wpisze się w nasze oczekiwania oraz specyfikę danej inwestycji. Wszystkie projekty dostępne w Extradom.pl podzielone są na kategorie, dzięki czemu dotarcie do tego, którego aktualnie szukamy będzie łatwe i nie zajmie nam wiele czasu – bez względu na to, czy szukamy niewielkiego parterowego domu, czy też zależy nam na większym, wielokondygnacyjnym budynku.

W ofercie serwisu czekają na nas między innymi projekty domów:

  • bliźniaków i przeznaczonych do zabudowy szeregowej;
  • przyjaznych dla środowiska naturalnego, o zmniejszonym zapotrzebowaniu energetycznym – pasywnych oraz energooszczędnych;
  • dla miłośników nowoczesnej szkoły architektury;
  • dla zwolenników klasycznych projektów – np. budownictwa drewnianego i z bali, a także zdobywającego coraz większą popularność w naszym kraju szkieletowego;
  • przeznaczonych do budowy na nietypowych (np. wąskich) działkach;
  • z antresolą oraz poddaszem użytkowym.

Gotowe projekty domów. Analiza działki, wizualizacja i mapa budowy

Funkcjonalność serwisu nie kończy się jednak na dostarczeniu do klienta gotowego projektu. Inwestorzy, którzy z różnych przyczyn nie chcą decydować się na współpracę z architektem w klasycznym modelu, mogą za pośrednictwem strony zlecić profesjonalną analizę działki pod względem warunków jej zabudowy określonych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Ponadto na stronie dostępny jest również kreator 3D, dzięki któremu klient może przekonać się, jak dany projekt będzie wyglądał na jego działce.

Co ważne, narzędzie umożliwia nie tylko analizę jednej, konkretnej posesji. Dzięki niemu możemy sprawdzić za jednym razem kilka działek. Ta opcja będzie szczególnie przydatna w przypadku klientów, którzy dopiero stoją przed wyborem najlepszej oferty i nie do końca wiedzą, na jakie aspekty powinni zwrócić największą uwagę, by efekty inwestycji spełniły ich oczekiwania. Analiza obejmuje zarówno samą działkę, jak i jej okolicę, włączając w to sieć traktów komunikacyjnych, a także zainteresowanie jej kupnem wśród innych klientów.

Gotowe projekty domów. Profesjonalna pomoc dla budujących dom

Na Extradom.pl inwestorzy mogą nie tylko zamówić projekt domu. W serwisie znajdą też mnóstwo przydatnych porad z zakresu budownictwa i pokrewnych dziedzin, dzięki którym będą mogli uniknąć ewentualnych problemów związanych z budową, wykończeniem oraz aranżacją domu, a także kwestiami prawnymi i organizacyjnymi.

    Więcej o:

Skomentuj:

Gotowy projekt domu. Czemu warto go kupić?